SPIN

Kudelski: Stadler chce podwoić swoją produkcję

Beata Głozak środa, 15 czerwca 2011, 12:58 Aktualnie, Wydarzenia

Podczas wczorajszej konferencji prasowej Wojciech Kudelski, prezydent Siedlec poinformował, że siedlecki oddział firmy Stadler produkującej pojazdy szynowe zamierza podwoić swoją produkcję w naszym mieście.

Dochodzą do nas informacje, że Stadler chce podwoić swoją produkcję. Firma ma duży kontrakt i chce się rozbudowywać i jeśli tak się stanie to jest to dobry prognostyk dla Siedlec. Docelowo ma powstać 300 miejsc pracy – powiedział prezydent.

Dzisiaj miał spotkać się z przedstawicielami producenta i usłyszeć konkretne wiadomości.

bg

8 komentarzy

 1. W.Kudelski - dziennikarz dodano 11 lat temu

  To jest zakład Prywatny i to jest jego sprawa, poinformować o tym co się w nim dzieje. PP zajmij się pan swoją pracą. Nie jest Pan dziennikarzem.

 2. Kudelski z niemcami to pewnie tak rozmawia: dodano 11 lat temu

  http://www.youtube.com/watch?v=8M7VWu32BkU

 3. nie wiem więc pytam dodano 11 lat temu

  A czy to co robi prezydent Kudelski to nie jest zakamuflowana opcja niemiecka?

 4. oooo dodano 11 lat temu

  brawo, będzie praca dla ludzi z wyższym wykształceniem

 5. A czy PP dorabia jako rzecznik u Stadlera? dodano 11 lat temu

  Jeśli jest obiektywny, to powinien przypomnieć, że Stadler wchodząc do Siedlec miał docelowo zatrudniać 900 osób. Miasto pewnie dało im jakieś ulgi podatkowe, zbudowało drogę dojazdową… Ciekawe co teraz zaoferuje… I najważniejsze: Dlaczego władze preferują obcy kapitał, a zapominają o pomocy dla miejscowych firm? Efekt widać. Coraz więcej Polaków otwiera swoje firmy za granicą.

 6. co ty na to? dodano 11 lat temu

  @A czy PP… > "Dlaczego władze preferują obcy kapitał, a zapominają o pomocy dla miejscowych firm?" – może się boją, że będą to Ci, którym pewien WÓDZ pozwolił "ukraść milion – aby mu się nie wtrącali do polityki – a innych puści w skarpetkach". – Ostrożnie z tymi opiniami !!!! Najlepiej sprawdzić u źródeł…

 7. efaster dodano 11 lat temu

  chyba prezydent znowu coś "chłapną"

  Przedstawiciele firmy Stadler dementują pogłoski, jakoby siedlecka montownia tej firmy miała przyjąć do pracy 300 nowych osób.

 8. kolo z siedlec dodano 11 lat temu

  na marginesie chciałem poinformować, tych co wiedzą najlepiej że Stadler nie jest niemiecki. Myślę, że taka informacja najlepiej podsumowuje wiedzę wyżej wypowiadających się.
  do książek, nie do polityki!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?