SPIN

POLICJA: Zginęła 40 – letnia rowerzystka

Aneta Borkowska czwartek, 16 czerwca 2011, 14:58 Aktualnie, Wydarzenia

To tragicznego wypadku z udziałem rowerzystki doszło dzisiaj (16 czerwca) około godz. 7.50 rano na drodze krajowej 63 (trasa Siedlce – Sokołów Podl.) w miejscowości Podnieśno (pow. siedlecki). Czterdziestoletnia mieszkanka gm. Suchożebry poruszająca się rowerem zginęła na miejscu po zderzeniu z volkswagenem transporterem.

Dzisiaj rano dyżurny siedleckiej komendy został powiadomiony o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Podnieśno na drodze krajowej 63. Jak wynika z wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów 40 – letnia kobieta poruszająca się rowerem po drodze gminnej prowadzącej do miejscowości Sosna Kozółki, na skrzyżowaniu z drogą krajową 63 wjechała na ww. trasę, gdzie została potrącona przez kierującego volkswagenem transporterem, który jechał w kierunku Siedlec. W wyniku zderzenia rowerzystka poniosła śmierć na miejscu. Obecnie wszystkie okoliczności tego zdarzenia wyjaśniane są przez policjantów z PP w Suchożebrach. Jak potwierdzono to w czasie badania 30 letni mieszkaniec pow. sokołowskiego kierujący volkswagenem był trzeźwy.

kom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?