SPIN

POLICJA: Czołowe zderzenie w Chodowie. Mężczyzna nie żyje

Beata Głozak poniedziałek, 20 czerwca 2011, 10:56 Aktualnie, Wydarzenia

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w sobotę 18.06 około godz. 13. na drodze krajowej 63 w miejscowości Chodów (pow. siedlecki). W wyniku czołowego zderzenia osobowego volkswagena golfa i ciężarowego MAN-a śmierć poniósł kierujący volkswagenem 38 – letni mężczyzna.

W minioną sobotę (18.06) około godz. 13. dyżurny siedleckiej komendy został powiadomiony o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze krajowej 63 na jej odcinku pomiędzy miejscowościami Chodów i Strzała. Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów kierujący volkswagenem golfem 38 – letni mieszkaniec Strzały z nieustalonych na razie przyczyn, jadąc od strony Siedlec, po wyjściu z łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka ciężarowym MAN-em. Kierujący golfem doznał rozległych obrażeń wewnętrznych i pomimo podjętych niezwłocznie działań reanimacyjnych zmarł. Jak potwierdzono to w czasie badania kierujący samochodem ciężarowym był trzeźwy. Obecnie wszystkie okoliczności tego zdarzenia wyjaśniane są przez funkcjonariuszy KMP w Siedlcach.

autor: kom. Jerzy Długosz
KMP Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?