SPIN

Siedlczanka walczy o kontrakt

Beata Głozak sobota, 25 czerwca 2011, 00:44 Siedlce, Wydarzenia
Żaneta Płudowska Fot.MM

Żaneta Płudowska Fot.MM

Żaneta Płudowska, uczennica siedleckiej „Królówki” a także tancerka Formacji Tańca Nowoczesnego LUZ została finalistką konkursu Super Models II (1 edycja konkursu była emitowana w telewizyjnej Dwójce). W najbliższą niedzielę spośród wszystkich 9 dziewczyn zostanie wybrana zwyciężczyni. Siedlczanka ma szansę na kontrakt z agencją modelek i sesję okładkową.

II edycja konkursu Super Models przebiegała w innej formule niż ta znana z telewizji i składała się z kilku etapów. Pierwszym było zgłoszenie internetowe uczestniczek. Spośród kilkuset dziewczyn jury wybrało i zaprosiło na casting około 60. Tam nastąpiła weryfikacja zgłoszeń, ocena kandydatek „na żywo” i wykonanie polaroida. Z tego etapu wyłoniono 9 finalistek. Wszystkie zaprezentują się 26 czerwca na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie podczas Warsaw Fashion Street 2011 gdzie zostanie wybrana zwyciężczyni.

Nagrodą jest sesja okładkowa dla magazynu „HOT Moda & Shopping”, sesja zdjęciowa wykonana przez „300 studio” i kontrakt z Agencją New Age Models.

Żaneta od kilku lat jest tancerką FTN LUZ działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury. Na swoim koncie ma tytuły mistrzowskie Polski, Europy i Świata. Tańczy w duecie (z Igorem Leonikiem), formacji i mini formacji. Czy od najbliższej niedzieli zacznie realizować się jako modelka? Trzymamy kciuki za realizację planów.

bg

Niestety. Żaneta Płudowska nie została zwyciężczynią II edycji Super Models.

Możliwość komentowania jest wyłączona.