SPIN

POLICJA: Sawicki poszukiwany listem gończym + zdjęcie (przypominamy)

Beata Głozak czwartek, 30 czerwca 2011, 13:53 Aktualnie, Wydarzenia

Komenda Miejska Policji w Siedlcach prowadzi poszukiwania Łukasza Sawickiego na podstawie listu gończego wydanego przez  Prokuraturę Rejonową w Siedlcach.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego  apelują do wszystkich osób, które mogą pomóc policji w zatrzymaniu ściganego mężczyzny. Wszelkie informację na temat poszukiwanego prosimy przekazywać do Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach tel. 25 643 23 60, 25 643 27 35 oraz do  oficera dyżurnego KMP w Siedlcach  112, 997.

Info: Łukasz Sawicki ur. 1984r.  zam. Siedlce ul. Warszawska 190

źródło: KMP Siedlce
st. sierż. Edyta Barycka

12 komentarzy

 1. Qwerty dodano 10 lat temu

  A może jakieś zdjęcie?

 2. Ja dodano 10 lat temu

  dajcie zdjecie!!!!!!!!!!!!!

 3. jak ten od rolnictwa, to nie dziwie się, juz dawno powinien siedzieć. dodano 10 lat temu

  chociażby za to, pomijając "zasługi" w rolnictwie:
  http://www.bibula.com/?p=21474

 4. marcin dodano 10 lat temu

  for up

  chyba jakiś skuty jesteś
  albo male iq- Sawickich jest od groma… tu sie nawet imię nie zgadza, leć bronic krzyża

 5. mihail dodano 10 lat temu

  A co on zrobił?????

 6. marcin leć pod pomnik "bohaterów" LWP albo na koncert dody, ona ma twoje iq dodano 10 lat temu

  a zaprzańców trzeba ujawniać chłopcze płaskostopcze.

 7. topazowe oko dodano 10 lat temu

  Jejku, znowu poszukują kogoś z Warszawskiej, zapewne z bloku Warszawska róg Daszyńskiego, czy tam naprawdę nie mieszkają normalni ludzie, szkoda mi tych porządnych mieszkańców którzy zasiedlają ten blok, dzień w dzień przechodzą kulturowo-obyczajowy koszmar, a dostając klucze do mieszkań mieli nadzieję na normalność, a nasze służby bywają tam zapewne częściej niż na kebabie w porze obiadowej.

 8. mohito dodano 10 lat temu

  no może chłopak nawet nie wie jaki sławny jest …. może teraz będzie rozdawał autografy heeeeee no no powiększył aleję super gwiazd niedługo może na banerach będzie.DZIWI MNIE FAKT, ŻE NASZE WŁADZE NIE MOGĄ ODSZUKAĆ NP.ZAGINIONYCH ROWERÓW I INNYCH CENNYCH RZECZY TO TYM BARDZIEJ MAJĄ PROBLEM ZE ZNALEZIENIEM PANA S …..WSIĄKŁ JAK KAMFORA

 9. ziomek dodano 10 lat temu

  A co on zrobił?????

 10. R.A dodano 10 lat temu

  Chłopaczek już chyba z 8 lat nie mieszka w tym bloku (kraj też podobno dawno opuścił) a oni teraz się obudzili z poszukiwaniem go. Nie ma to jak nasza kochana policja. Zresztą teraz powiedzenie, że tylko do policji przyjmują bez matury nabrało zupełnie realnego wymiaru.

 11. rodzinne kombinacje Sawickich: dodano 10 lat temu

  http://niezalezna.pl/12774-rodzinny-interes-ministra-sawickiego

 12. to jest chore ! dodano 10 lat temu

  ktoś ma podobne nazwisko, więc opluć sasaiada który tez ma takie nazwisko, Redakcja tym stymuluje? czemu do jednych artykułów mozna dodawac komentarze a do innych nie? na przykład do artukułu o ŻAnecie Płudowskiej nie można? Bo wie redakcja ,że wyleli by ludzie stek pomyj na Bogu Ducha winną dzieczyne.. ,czy znajomości mają tu główne znaczenie? Jednych dopuszczaja redaktorki żeby ludzie opluwali a innych już nie? I gdzie tu jest równość,niezależność wobec każdej informacji ? Jak każde medium Spin manipuluje…jak za komuny..

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?