SPIN

Festiwal hip – hop na „Stanicy” z Emblematem (NASZ PATRONAT)

Beata Głozak piątek, 1 lipca 2011, 12:56 Kultura, Wydarzenia

9 Lipca na siedleckiej „Stanicy” odbędzie się Festiwal Muzyki Hip – Hop „Pojednanie Rodzi Siłę”. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na rzecz siedleckiego Domu Dziecka.

Do naszego miasta zjadą zespoły, didżeje i producenci z całej Polski. Na festiwalowej scenie pojawią się: Emblemat (Bydgoszcz), RPK – Razem Ponad Kilo ( Warszawa) i ZDR – Zaufaj Dobrym Radom ( Radom). W roli supportów zaprezentują się m.in.: Dżasta (Chełm), PDWu (Wrocław), Dixie Roju Himen (Pionki), Sebo–Drzino-Globek- Doborowy (Siedlce), Wysoki (Dębica), Aenem (Bielsko-Biała), Lasio Companija (Dęblin), Kaes (Kraków), Tom Corman (Bydgoszcz) i wielu innych.

– Wierzymy w to, że połączenie dwóch idei: pomocy  dzieciakom  i wymarzonego koncertu dla miłośników hip – hopu jest  cenną inicjatywą. Mamy też nadzieję , że w przyszłości „PRS” przerodzi się w dużą cykliczną ogólnopolską imprezę – mówi rzecznik prasowy Festiwalu, Tomasz Markiewicz.

Impreza  jest spełnieniem marzeń Jarka Kostrzewy, młodego siedlczanina, który w ramach projektu „Darkonia Records” promuje hip-hop w internecie. Siedlecką młodzież wspierają bezinteresownie:   Mariusz Orzełowski, dyrektor  Centrum Kultury i Sztuki  oraz Dariusz Patoleta, właściciel „Stanicy”
Festiwal będzie szeroko promowany w lokalnych mediach oraz w branżowych ogólnopolskich portalach muzycznych. – Bardzo ciekawym i jak sądzę nowatorskim sposobem promocji jest reklama na siedleckich i warszawskich ulicach, jak również  w skateshopach – podsumowuje Markiewicz.

Początek koncertu: godz.  16.30. Wstęp: 15 zł. Bilety do kupienia w sklepie Weed Shop oraz  w dniu koncertu na siedleckiej Stanicy!

info: Tomasz Markiewicz

httpv://www.youtube.com/watch?v=Q6sUSltmm0A

Komentarze (1)

  1. PL dodano 10 lat temu

    Jak było? Poprosimy o relację z imprezy, foto…

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?