SPIN

POLICJA: Wybił szyby w drzwiach Ośrodka Sportu i Rekreacji i zasnął

Aneta Borkowska poniedziałek, 4 lipca 2011, 14:43 Aktualnie, Wydarzenia

31-letni mieszkaniec Siedlec wybił dwie szyby w drzwiach wejściowych do budynku Ośrodka Sportu i Rekreacji. Następnie położył się przed wejściem na halę sportową i zasnął. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia i dobrowolnie poddał się karze.

W sobotę (2 lipca) około godziny 22. dyżurny siedleckiej komendy przyjął zgłoszenie, iż w drzwiach wejściowych do budynku Ośrodka Sportu i Rekreacji nieznana osoba wybiła szyby. Na miejsce niezwłocznie udali się policjanci z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego. Kiedy funkcjonariusze weszli do środka zobaczyli śpiącego na podłodze mężczyznę. Jak się później okazało 31-letni mieszkaniec Siedlec był pijany. Badanie wykazało u niego 1.46 promila alkoholu w organizmie. 31-latek tłumaczył się, iż tego dnia wracał z imprezy i poczuł się bardzo zmęczony dlatego też, chciał chwilę odpocząć, a że padał deszcz to wszedł do środka budynku. Zatrzymanego mężczyznę osadzono w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał on zarzut uszkodzenia mienia i dobrowolnie poddał się karze.

st.sierż Edyta Barycka, KMP Siedlce

Komentarze (1)

  1. jkfoo dodano 10 lat temu

    jakie to cudowne,każdy huligan, przestępca itp. powinien brac przykład z "delikfenta",a policja wręcz pochwalić jego zachowanie .O ile łatwiej pracowałoby się niebieskim gdyby wszystkie popełniane przestępstwa kończyły się w ten sposób.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?