SPIN

SKK Siedlce bez Misia i Dębskiego

Beata Głozak poniedziałek, 4 lipca 2011, 21:40 Sport, Wydarzenia

W nowym sezonie w I – ligowym SKK Siedlce nie zobaczymy już Piotra Misia, Karola Dębskiego, Macieja Ustarbowskiego i Dawida Bręka. Do zespołu przyjdzie Radosław Basiński. Koszykarze zaczynają odkrywać karty.

Piotr Miś (niebieski strój) nie zagra już w SKK. Fot. AB

Piotr Miś (niebieski strój) nie zagra już w SKK. Fot. AB

Maciej Ustarbowski, Dawid Bręk, Piotr Miś a także Karol Dębski w sezonie 2011/2012 nie będą reprezentować barw SKK. Dwaj pierwsi zawodnicy przyszli do klubu po rundzie jesiennej. Jak dowiadujemy się z oficjalnej strony zespołu od nowego sezonu Bręk wzmocni AZS Kutno, a Ustarbowski KKK MOSiR Krosno. Karol Dębski wzmocni II-ligowy Open Florentyna Pleszew a Piotr Miś zagra najprawdopodobniej w AZS Politechnice Rzeszów lub dołączy do Macieja Ustarbowskiego w Krośnie. Do SKK doszedł za to Radosław Basiński.

Dawid Bręk – sprowadzony do Siedlec miał zastąpić kontuzjowanego wtedy Rafała Wójcickiego. Wychowanek Basket Teamu Opalenica. W 18 spotkaniach notował średnio 13 punktów, 6.3 asyst, 1.8 przechwytów i 4 zbiórki.

Maciej Ustarbowski – odpowiedzialny za zastąpienie Sebastiana Okoły. Maciek, w ciągu 16 spotkań zdobywał średnio 6.6 punktów i 3.1 zbiórek.

Radosław Basiński – 32 lata; pozycja: rzucający obrońca; kilka poprzednich sezonów spędził w MKS Dąbrowie Górniczej. W poprzednim sezonie notował średnio 7 punktów, 4.1 asyst, 4.4 zbiórek i 1.6 przechwytów. Mający 188cm zawodnik pod nieobecność w składzie Dawida Bręka być może będzie grał również jako rozgrywający.

opr. bg

5 komentarzy

 1. ktoś dodano 11 lat temu

  szybciej spadną niz weszli. ciekawe dlaczego wszyscy uciekaja i zala sie na tutejszy zarzad. moze czas wyciagnac wnioski panie prezesie

 2. kibic dodano 11 lat temu

  Jak zauważam to jak na razie wszyscy chwalą a nie się żalą.A roszady zespołów w trakcie okienka transferowego to normalna sprawa – normalna sprawa że ktoś odchodzi i przychodzi.

 3. ktoś dodano 11 lat temu

  hahahahahahahaahahahahahahaha dobre chyba nie wiesz co mowisz……………..

 4. kibic dodano 11 lat temu

  i po co było walczyć tak z polonią o utrzymanie jak teraz spadek będzie jeszcze szybszy? płacz i zgrzytanie zębów – taki będzie finał tego sezonu, nie licząc spadku do 2 ligi.

 5. ktoś dodano 11 lat temu

  dokładnie tak będzie.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?