SPIN

POLICJA: Skakali po samochodzie. Wylądowali w areszcie

Beata Głozak czwartek, 7 lipca 2011, 12:09 Aktualnie, Wydarzenia

Pół roku pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem kary na okres 3 lat oraz obowiązek naprawienia szkody, taką karę dostało wczoraj trzech młodych mężczyzn w wieku 18, 19 i 20 lat, którzy będąc w stanie nietrzeźwości dokonali uszkodzenia samochodu Seat Altea.

W dniu 4 lipca dyżurny siedleckiej komendy został powiadomiony, że grupa chuliganów w rejonie ulicy Sokołowskiej skacze po dachach samochodów i bardzo głośno się zachowuje. Na miejscu zjawiła się załoga interwencyjna. Mężczyźni jednak już zdążyli oddalić się z miejsca zdarzenia. Dzięki pomocy mieszkańców osiedla, którzy wskazali policjantom sprawców uszkodzenia samochodu, mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Cała zatrzymana trójka była w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało u nich 1,86 promila 1,4 promila oraz 2,28 promila alkoholu w organizmie. W dniu wczorajszym mężczyźni usłyszeli zarzut uszkodzenia samochodu i dobrowolnie poddali się karze.

st.sierż Edyta Barycka, KMP Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?