SPIN

POLICJA: Nielegalna broń w łóżku a konopie w tunelu

Beata Głozak niedziela, 10 lipca 2011, 20:11 Aktualnie, Wydarzenia

Siedleccy policjanci zatrzymali Artura Ł. Podczas przeszukania domu funkcjonariusze znaleźli broń i amunicję, którą mężczyzna posiadał nielegalnie. O jego dalszych losach zdecyduje prokurator.

Policjanci z KMP w Siedlcach podczas przeszukania jednej z posesji na terenie powiatu siedleckiego odkryli w domu 36-letniego Artura Ł. schowaną w tapczanie nielegalną broń palną długą, amunicję oraz telefon komórkowy pochodzący z kradzieży. Podczas dalszych czynności policjanci zauważyli na sąsiedniej opuszczonej posesji tunel foliowy w którym znajdowała się plantacja konopi indyjskich. Jak się później okazało hodowlą narkotyku zajmował się kolega Artura Ł. – Piotr P. Nielegalnego interesu pilnował przed obcymi agresywny pies jednego z mężczyzn. Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwo nielegalnemu „plantatorowi” grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast za nielegalne posiadanie broni oraz amunicji ostrej Arturowi Ł. grozi nawet 8 lat więzienia.

autor: st. sierż Edyta Barycka
zdjęcia: J. Mazurek

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?