SPIN

POLICJA: Rozbój w rejonie ul. Batorego. Sprawcy zatrzymani

Beata Głozak poniedziałek, 11 lipca 2011, 15:54 Aktualnie, Wydarzenia

Siedleccy policjanci w sobotę około godziny 23.50 zatrzymali trzech sprawców rozboju: 22 –letniego Patryka Ż, 31-letniego Michał J. oraz 32-letniego Przemysława Ł. Mężczyźni dotkliwie pobili 21-letniego mężczyznę a następnie zabrali mu telefon komórkowy oraz buty sportowe. Sprawcy rozboju trafili do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 12 lat więzienia.

W sobotę (09.07) dyżurny siedleckiej komendy przyjął zgłoszenie, że w rejonie ulicy Batorego trzech młodych mężczyzn zaatakowało przechodnia. Policjanci  z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego natychmiast udali się na miejsce zdarzenia. Po krótkim pościgu sprawcy rozboju zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Jak się później okazało wszyscy mężczyźni byli w stanie nietrzeźwości. Skradziony telefon został odzyskany. W dniu dzisiejszym zatrzymani usłyszeli zarzut rozboju. Za popełnione przestępstwo grozi im kara nawet do 12 lat więzienia.

autor: st. sierż Edyta Barycka

2 komentarze

 1. pppp dodano 10 lat temu

  tak się zastanawiam nad tym artykułem i zadaje sobie pytanie..czy aby nie za dużo jest to 12lat? spójrzzcie na wiek Patryka Ż.(21l.) kiedy dostanie faktycznie 12lat więzienia,wyjdzie dopiero kiedy będzie mial 30lat?ludzie,nie chce stawać w obronie sprawców,ale spójrzcie na to jak bardzo zmieni,a raczej zniszczy się jego PSYCHIKA!bądźcie wy także człowiekami..
  ile razy było,że taki GWAŁCICIEL dostał mniej niżeli oni,po 12lat?
  GDZIE JEST W TYM KRAJU SPRAWIEDLIWOŚĆ? nie ma.
  bo ostatnia nadzieja,to prokurator i sąd..ale jak widać,nawet na to człowiek nie może liczyć. niestety. TO JEST POLSKA 🙂 i nic tego zacofanego kraju nie zmieni…a tymbardziej nie taka prokuratura czy sądownictwo.

 2. buahah dodano 10 lat temu

  popieram przedmówce, to jest śmieszne. o wiele groźniejsi przestępcy siedzą w wiezieniu czasami mniej niż 10lat a tu 12 za rozbój?? śmiechu warte. kolejny dowód na to że świat schodzi na psy.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?