SPIN

SPORT: Mecz MKP Pogoń Siedlce – Legia Warszawa we wrześniu

Beata Głozak poniedziałek, 11 lipca 2011, 16:49 Aktualnie, Wydarzenia

To pewne. Mecz sparingowy polskiej kadry U-19 z Białorusią odbędzie się w Siedlcach. Znany jest również dokładny dzień i godzina meczu towarzyskiego Pogoń Siedlce – Legia Warszawa – czytamy na oficjalnej stronie internetowej piłkarskiego klubu.  

Mecz Polska – Białoruś odbędzie się w środę 31 sierpnia o godz. 17. Organizatorem meczu jest OZPN Siedlce współpracując z MKP Pogoń. Natomiast mecz towarzyski Pogoni Siedlce z Legią Warszawa odbędzie się 6 września (wtorek) również o godz. 17. Oba te spotkania rozegrane zostaną na stadionie ROSRRiT.

źródło: MKP Pogoń Siedlce

5 komentarzy

 1. "właściciele" dodano 10 lat temu

  OSiR jeden Stadion
  ROSRRiT drugi Stadion

  Kiedyś była Pogoń i jej Stadion.

 2. joe dodano 10 lat temu

  fajnie – cos zaczyna sie dziac

 3. L dodano 10 lat temu

  OSiR nie ma wymiaru Pogoń grała na nim warunkowo z racji dudowy nowego obiektu.Teraz na OSiR może pan prezes OSiRir-u grac z kolegami.

 4. Luby77 dodano 10 lat temu

  podobno zagraniczny zawodnik MKP Pogoń Siedlce został zatrzymany przez policję za jazdę autem pod wpływem alkoholu… dziewczyny watro by było pofatygować się do Pana Długosza z Komendy Policji i wybadać temat…TAK NIE MOŻE BYĆ aby sportowcy którzy grają i reprezentują miasto za pieniądze mieszkańców… robią takie rzeczy… SKANDAL!!!

 5. L dodano 10 lat temu

  Jaki skandal wczoraj w interwencji pokazali materiał jak radny w Bielsku Podlaskim spowodował wypadek po pijaku i nic tzn. nie ma sprawy dalej pełni obowiazki radnego pracuje w nadleśnictwie itd.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?