SPIN

Piłkarz Pogoni prowadził samochód pod wpływem alkoholu?

Beata Głozak czwartek, 14 lipca 2011, 18:03 Siedlce, Wydarzenia
Zdaniem prezesa klubu piłkarze muszą świecić przykładem. Tu mecz Pogoni z Ursusem Warszawa. Fot. BG

Zdaniem prezesa klubu piłkarze muszą świecić przykładem. Tu mecz Pogoni z Ursusem Warszawa. Fot. BG

Jak nieoficjalnie dowiedział się portal SPIN przeciwko jednemu z piłkarzy MKP Pogoń Siedlce Aleksiejowi D. może być prowadzone postępowanie w sprawie o prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, tj. o czyn z art. 178a Kodeksu Karnego (Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2).

Rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach Jerzy Długosz powiedział nam, że nie zna szczegółów tej sprawy, ponieważ funkcjonariusz, który się nią zajmuje jest już dzisiaj nieobecny. Potwierdził jednak, że wszystko skazuje na to, że Aleksiej D. występuje w niej w roli podejrzewanego.

Jak również nieoficjalnie dowiedział się nasz portal najprawdopodobniej jazda pod wpływem alkoholu mogła być powodem, dla którego Pogoń nie przedłużyła kontraktu z Aleksiejem D. Klub jako powód tej decyzji podał bowiem naruszenie warunków umowy oraz swojego regulaminu wewnętrznego. Jacek Kozaczyński, prezes MKP poproszony o komentarz w tej sprawie powiedział jedynie, że „zawodnicy Pogoni powinni świecić przykładem dla innych, szczególnie młodych ludzi” i odmówił udzielenia dalszych wyjaśnień.

bg

5 komentarzy

 1. mihail dodano 10 lat temu

  Aleksiej co Ty zrobiłeś????

 2. kibic dodano 10 lat temu

  Po co on kupował ten samochód 🙁 szkoda piłkarze. Pozdrawiam Aleksiej

 3. abc dodano 10 lat temu

  Szkoda chłopa. Był najlepszy na obronie.

 4. Stefan dodano 10 lat temu

  – jestem fanem MKS POGOŃ Siedlce. Wiem nieoficjalnie, że to co jest napisane to jest prawda. Wiem też, że nie ma ludzi niezastąpionych – ale brak Białorusinów w zespole będzie w początkowej fazie gry w II lidze bardzo odczuwalny.Ale gratuluję konsekwencji p. Kozaczyńskiemu, tylko w ten sposób można utrzymać dyscyplinę.

 5. fan dodano 10 lat temu

  Dlaczego ten artykuł jest w kategorii sport? To nie jest żadne wydarzenie sportowe.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?