SPIN

POLICJA: W rowie odnaleziono zwłoki mężczyzny

Beata Głozak środa, 27 lipca 2011, 19:05 Aktualnie, Wydarzenia

Jak poinformował nas nadkom. Jerzy Długosz, oficer prasowy KMP Siedlce, dzisiaj ok. godz. 17 dyżurny siedleckiej komendy został poinformowany przez dyżurnego PSP, że w odległości pół kilometra za miejscowością Mokobody, przy trasie Siedlce – Węgrów w przydrożnym rowie wypełnionym wodą leżą zwłoki mężczyzny.

Z ustaleń siedleckiej policji wynika, że był nim 43 – letni mieszkaniec Świniar. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna spożywał dzisiaj alkohol i w drodze powrotnej z Mokobód do domu usiadł na przydrożnym słupku przy rowie wypełnionym wodą deszczową, po czym najprawdopodobniej zsunął się ze słupka w taki sposób, że jego głowa znalazła się pod wodą.

– W chwili obecnej nasza grupa dochodzeniowo – śledcza bada wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Bierzemy pod uwagę dwie hipotezy. Po pierwsze, że był to nieszczęśliwy wypadek a po drugie możliwy udział osób trzecich. Niemniej jednak bardziej prawdopodobna wydaje się hipoteza nieszczęśliwego wypadku – powiedział Długosz.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?