SPIN

Siatkarze zaczynają treningi

Aneta Borkowska poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 11:21 Sport, Wydarzenia

Siatkarze KPS Jadaru Siedlce wznawiają treningi by przygotować się do zbliżającego się debiutanckiego sezonu w pierwszej lidze.

Treningi rozpoczynają się dzisiaj (1 sierpnia). Pierwszy tydzień będzie łagodny, siatkarze będą ćwiczyć raz dziennie na siłowni lub w terenie. Cięższe dla podopiecznych trenera Nowaka będą kolejne dwa tygodnie, w których zajęcia odbędą się dwa razy dziennie, obejmując również treningi na plaży i na hali. Po okresie intensywnego przygotowania nadejdzie czas na 14 dni spędzonych z piłkami na hali sportowej siedleckiego  OSiRu.

W pierwszej połowie września siatkarze wezmą udział w dwóch turniejach towarzyskich. W dniach 3-4 września zagrają w turnieju w Jaworznie, natomiast tydzień później (9-11 września) wystąpią w charakterze gospodarzy. Ostatnim turniejowym sprawdzianem będą zmagania w Ostrołęce, jakie toczyć się będą w dniach 17-18 września.

źródło: KPS Jadar

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?