SPIN

Odpowiadamy dlaczego nie ma rozkładów jazdy autobusów linii nr 4

Beata Głozak poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 12:19 Aktualnie, Wydarzenia

„A DLACZEGO MPK nie podało na przystankach: Kraszewskiego – Partyzantów – Armii Krajowej – Piłsudskiego rozkładu jazdy „4” ?” – zapytała nas czytelniczka Iza w temacie dotyczącym zmiany w kursowaniu autobusów linii nr 4.

Odpowiadamy: Jak kilka minut temu poinformowano nas w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym informacje o zmianach w kursowaniu autobusów były umieszczone na wszystkich przystankach, także na tych wymienionych przez czytelniczkę, 2 dni przed zmianami. Niestety na kilku z nich już w czwartek kartki zostały pozrywane i tego samego dnia powieszone kolejne. MPK obiecuje, że nadal będzie informacje wywieszać, ale zwraca się też z prośbą, aby powstrzymać się od takich aktów wandalizmu i uszanować pracę innych.

5 komentarzy

 1. mr dodano 10 lat temu

  Ponawiam pytanie dlaczego MPK i UM nie mogą potrudzić się nieco, żeby tworzyć proste mapki objazdów podczas remontów, nowej organizacji ruchu czy też zmiany trasy linii komunikacji miejskiej? Prosta grafika szybko trafia do szerokiej publiczności, oczywiście jeśli będzie czytelna.
  Nie będzie telefonów, zapytań odnośnie zmian jeśli odpowiednio zostaną poinformowani ich adresaci.
  Dlaczego nie możemy skorzystać z pomysłów innych miast i w prostym graficznym szablonie przedstawiać takich informacji? Dlaczego zawsze musi być u nas inaczej. Po siedlecku.

  Siedlecki Mikołaj

 2. Iza dodano 10 lat temu

  OK. Dziękuję za wyjaśnienie i… proszę o jeszcze…
  DLACZEGO MPK NIE ZAMIEŚCIŁO AKTUALNEGO ROZKŁADU JAZDY AUTOBUSÓW LINII NR 4 W INTERNECIE – NA STRONIE MPK?

 3. Beata Głozak dodano 10 lat temu

  Pani Izo – zamieściło: http://www.mpk.siedlce.pl/n62-informacja.-.zmiany.w.kursowaniu.linii.nr.4.htm
  😀

 4. Iza dodano 10 lat temu

  Pani Beato, a czy Pani w ten link wchodziła? Jakby Pani mogła napisać mi godziny kursowania autobusów linii 4 z przystanków MPK ul. Partyzantów. Z góry dziękuję.

 5. edek dodano 10 lat temu

  Żadnych kartek z informacją nie było i w dalszym ciągu nie ma na przystankach!!!
  Na stronie MPK rozkład jazdy "czwórki" także bez zmian!!!
  OBIECANKI…

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?