SPIN

POLICJA: Zatrzymano sprawców pobicia i kobietę, która ukradła telefony

Beata Głozak poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 15:23 Aktualnie, Wydarzenia

SOBOTA

Siedleccy policjanci w sobotę około godziny 21.00 zatrzymali trzech sprawców pobicia 39 –letniego  Artura K., 39-letniego Daniela K. oraz 17-letniego Patryka K. Mężczyźni  pobili Izabele S. oraz Kacpra K. Sprawcy pobicia trafili do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę (07.08) dyżurny siedleckiej komendy przyjął zgłoszenie, że w rejonie ulicy Berka Joselewicza grupa  mężczyzn zaatakowała dwie osoby. Mężczyźni ci bez powodu bili i kopali swoje ofiary. Policjanci natychmiast udali się na miejsce zdarzenia. Po krótkim pościgu sprawcy pobicia zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Jak się później okazało wszyscy mężczyźni byli w stanie nietrzeźwości.Za popełnione przestępstwo grozi im kara  do 3 lat więzienia.

NIEDZIELA

Policjanci z siedleckiej komendy w dniu wczorajszym zatrzymali Marlenę Rz., która ukradła dwa telefony komórkowe pracownikowi jednego z siedleckich barów. Teraz kobieta odpowie za kradzież, za co grozi jej kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

W dniu wczorajszym (07.08) dyżurny siedleckiej komendy przyjął zgłoszenie o kradzieży  telefonów komórkowych w jednym z siedleckich barów.  Przybyli na miejsce policjanci ustalili, iż sprawcą kradzieży jest 33-letnia klientka lokalu. Wykorzystując  nieuwagę pracownika baru, który w tym czasie zajęty był sprzątaniem, zabrała mu dwa telefony komórkowe leżące na stoliku. Jak się później okazało Marlena Rz. była w stanie nietrzeźwości. Przeprowadzone badanie wykazało u niej 1,6 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymaną sprawczynie kradzieży osadzono w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

autor: sierż.szt. Edyta Barycka

3 komentarze

 1. lepiej nie chodzić po siedleckich spelunach dodano 10 lat temu

  piwo, róbta co chceta… i są efekty wszechobecnej promocji dziadostwa.

 2. mr dodano 10 lat temu

  myślę, że londyńskie speluny są teraz gorszym miejscem niż siedleckie

  najlepiej siedzieć w domu i oglądać płomienne przemówienia prezesa, oraz klikać na portalu myPIS.pl 😀

 3. nn dodano 10 lat temu

  patrząc na to co dzieje sie w Londynie zastanawiam się co bedzie, jesli PIS wygra wybory i do głosu dojda bronieni -przez tę partie kibole.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?