SPIN

POLICJA: Zatrzymany podczas kradzieży samochodu

Aneta Borkowska poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 15:47 Aktualnie, Wydarzenia

Zarzut kradzieży usłyszał w dniu dzisiejszy 20-letni mężczyzna, który podczas kradzieży Pasata w czasie cofania najechał tyłem samochodu na skalnik i zawisł na kamieniach co uniemożliwiło mu tym samych odjechanie z miejsca zdarzenia.

Mateusz N. wykorzystując fakt, że na jednej z posesji w  gminie Kotuń stał zaparkowany niezabezpieczony samochód z kluczykami w stacyjce usiłował go ukraść. Na szczęście mu się nie udało, gdyż podczas manewru cofania najechał tyłem samochodu na skalnik co spowodowało, ze samochód zawisł na kamieniach, uniemożliwiając mu tym samych odjechanie z miejsca zdarzenia. Ponadto mężczyzna podczas wcześniejszych prób wyjazdu z terenu posesji najechał na drewnianą bramę oraz uszkodził filar betonowy i narożnik domu. Sprawca po unieruchomieniu pojazdu podjął próbę ucieczki jednak został ujęty przez osoby, które w tym czasie przebywały na posesji.

Mężczyznę zatrzymano w policyjnym areszcie. W dniu dzisiejszym usłyszał zarzut kradzieży i poddał się dobrowolnie karze.

tekst: sierż.szt. Edyta Barycka

Komentarze (1)

  1. Orest dodano 10 lat temu

    Z artykułu jasno wynika, że zatrzymany jest bardziej idiotą niż złodziejem 🙂
    Gratulacje dla mamy i taty.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?