SPIN

SPORT: Media o Pogoni: Będzie groźna dla najlepszych

Beata Głozak poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 11:10 Aktualnie, Wydarzenia

Po sobotnim wygranym meczu Pogoni ze Stalą Sandeco Rzeszów media bardzo pozytywnie oceniają siedlecki zespół. Ekstraklasa.net pisze, że zespół prowadzony przez Grzegorza Wędzyńskiego może być zagrożeniem dla najlepszych drugoligowców.

ekstraklasa.net
„Choć Pogoń Siedlce to beniaminek na drugoligowym froncie, to już widać, że zespół ten będzie groźny dla najlepszych. Mający w swoim składzie niezwykle doświadczonych Adama Czerkasa, Jacka Kosmalskiego czy niezniszczalnego Grzegorza Wędzyńskiego, beniaminek może sporo namieszać. Widać to już po trzech kolejkach, gdy w ostatniej serii spotkań miejscowi wypunktowali groźną Stal Rzeszów 2:0. To już druga wygrana piłkarzy z Siedlec, w pierwszej kolejce pokonali także wyżej notowany OKS Olsztyn.”

magazyn piłkarski
„Nadal niepokonany jest beniaminek z Siedlec. Tym razem piłkarze Pogoni zwyciężyli Stal Rzeszów 2:0. Bramkę już w 3 minucie zdobył Paweł Marchel, dzięki czemu gospodarzom grało się o wiele łatwiej. W 61 minucie na 2:0 podwyższył Marcin Paczkowski. Zespół Pogoni zgromadził jak do tej pory komplet punktów.”

3 komentarze

 1. LG dodano 10 lat temu

  jesteśmy dumni!! 🙂 aby tak dalej!!

 2. pol_lop dodano 10 lat temu

  O Pogoni pisze pozytywnie również największa gazeta sportowa w Polsce:
  http://www.przegladsportowy.pl/Pilka-nozna/Miedz-Legnica-i-Pogon-Siedlce-dobrze-zaczely-lige,artykul,114941,1,292.html
  <a href="http://www.przegladsportowy.pl/Pilka-nozna/Miedz-Legnica-i-Pogon-Siedlce-dobrze-zaczely-lige,artykul,114941,1,292.html">link do artykułu</a>

 3. d dodano 10 lat temu

  dzięki:)całkiem fajny artykuł:)zatem mierzmy w ten awans, mierzmy:)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?