SPIN

Mając 2,8 promila wiozła dziecko

Aneta Borkowska wtorek, 16 sierpnia 2011, 15:52 Siedlce, Wydarzenia

Za przestępstwa narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia oraz prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu odpowie w najbliższym czasie 34 – letnia mieszkanka Siedlec zatrzymana wczoraj (15 sierpnia) w policyjnym areszcie. Kobieta kierując osobowym volkswagenem, w którym przewoziła 6 – letnie dziecko, prowadziła pojazd mając blisko 2,8 promila alkoholu w organizmie.

15 sierpnia około godz. 17.45 policjanci zatrzymali 34 – letnia mieszkankę Siedlec. Kobieta kierując samochodem osobowym, w którym przewoziła 6 – letnie dziecko, wjechała w remontowaną ulicę, gdzie jej pojazd zawiesił się uniemożliwiając kierującej dalszą jazdę. Sytuacją tą zainteresował się przypadkowy przechodzień. Gdy podszedł do kobiety i zapytał czy potrzebuje pomocy stwierdził, że jest ona pod wyraźnym wpływem alkoholu. Fakt ten został potwierdzony przez wezwanych na miejsce funkcjonariuszy podczas badania, które wykazało, że kierująca ma w wydychanym powietrzu blisko 2,8 promila alkoholu.

Kobieta do wytrzeźwienia została zatrzymana w policyjnym areszcie. W najbliższym czasie odpowie za narażenie dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia oraz prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu.

Posłuchaj o wydarzeniu:

[audio:http://www.spin.siedlce.pl/wp-content/uploads/2011/08/Pijana_kobieta.mp3|titles=Pijana kobieta]

źródło: nadkom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach.

3 komentarze

  1. Andrzej dodano 11 lat temu

    No tak. I mamy "Róbta co chceta".

  2. Natalia dodano 11 lat temu

    Ja chyba nie rozumiem wpisu Andrzeja

  3. kopista dodano 11 lat temu

    Andrzejowi idzie o to, że ktoś zadzwonił na policję. On by tego nie zrobił.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?