SPIN

POLICJA: Zatrzymano 3 mężczyzn podejrzanych o pobicie w centrum miasta

Beata Głozak wtorek, 23 sierpnia 2011, 14:19 Aktualnie, Wydarzenia

Siedleccy policjanci zatrzymali wczoraj (22.08) trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie dwóch osób. Do zdarzenia doszło około godz. 21.00 na ulicy 3 – ego Maja w Siedlcach. Jeden z pokrzywdzonych z obrażeniami w postaci urazu głowy i złamania nosa został hospitalizowany.

Wczoraj (22.08) około godz. 21. dyżurny siedleckiej komendy został powiadomiony o szarpaninie pomiędzy 5 mężczyznami, do której doszło przy ul. 3 Maja. Na miejsce skierowano patrol interwencyjny. Funkcjonariusze zatrzymali trzech napastników, którzy zaatakowali i pobili dwóch innych mężczyzn. Cała piątka to mieszkańcy Siedlec. Jeden z pokrzywdzonych wymagał hospitalizacji, gdyż w wyniku pobicia stracił przytomność. Zatrzymani do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Jak wykazało to badanie, w chwili zdarzenia byli oni pod znacznym wpływem alkoholu. Obecnie pracujący przy tej sprawie funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają przebieg oraz motywy zajścia. Przestępstwo pobicia zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

autor: nadkom. Jerzy Długosz
KMP w Siedlcach.

2 komentarze

  1. WIELKIE KAMERZYSKO dodano 10 lat temu

    Na rondzie przy 3-go maja i kilinskiego powinna na srodku stac wielka kamera co by ja wszyscy widzieli i mieli sie na bacznosc. Tyle mam do powiedzenia.

  2. L dodano 10 lat temu

    Na 3-go maja wszystkie menty siedzą na ławeczkach ludzi zaczepiają potem piją do zgonu – śpią wszędzie pełno butelek, petów masakra.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?