SPIN

POLICJA: Zatrzymany 17 – latek za pobicie

Aneta Borkowska środa, 24 sierpnia 2011, 18:29 Aktualnie, Wydarzenia

Wczoraj (23 sierpnia) około godziny 16. patrol policyjnych wywiadowców zatrzymał 17 – letniego mieszkańca Siedlec. Zatrzymany wspólnie z drugim nie ustalonym na razie sprawcą dotkliwie pobił trzech innych mężczyzn.

Wczoraj dyżurny siedleckiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że przy ul. Wyszyńskiego dwóch młodych mężczyzn zaatakowało siedzących na ławce trzech innych mężczyzn i właśnie ich biją. Na miejsce natychmiast skierowano patrol policyjnych wywiadowców. Po przybyciu tam funkcjonariuszy sprawcy zorientowali się, że to policjanci i podjęli próbę ucieczki. Po krótkim pościgu jeden z nich został zatrzymany i obezwładniony.

Okazał się nim 17 – letni mieszkaniec osiedla, na którym doszło do pobicia. Zatrzymanego do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy osadzono w policyjnym areszcie. Jak potwierdzono to podczas badania w chwili zdarzenia miał ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie. Pokrzywdzeni doznali wielu obrażeń szczególnie w okolicach twarzy. Podczas zajścia napastnicy wrzucili również do pobliskiego oczka wodnego rower należący do jednego z poszkodowanych. Obecnie trwają czynności zmierzające do zatrzymania drugiego z napastników. Przestępstwo pobicia zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

nadkom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

Komentarze (1)

  1. .... dodano 11 lat temu

    jak dwóch pijanych gnojków da radę trzem gościom, to ci goście muszą byc wyjątkowymi jełopami.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?