SPIN

POLICJA: Złodziej zatrzymany podczas ucieczki

Aneta Borkowska środa, 24 sierpnia 2011, 18:33 Aktualnie, Wydarzenia

Dzisiejszej nocy (23 sierpnia) około godz. 22.50 przy ul. Sulimów w Siedlcach patrol policyjnych wywiadowców zatrzymał 27 – letniego mężczyznę, który po dostaniu się do jednego z zaparkowanych tam pojazdów próbował skraść z niego radioodtwarzacz oraz dokumenty samochodu. Dzięki błyskawicznej interwencji wywiadowców skradzione mienie powróciło do właściciela.

Około godz. 22.50 policyjni wywiadowcy otrzymali zgłoszenie o dwóch podejrzanych mężczyznach kręcących się po parkingu przy ul. Sulimów. Funkcjonariusze natychmiast udali się we wskazany rejon. Sprawcy na ich widok podjęli próbę ucieczki lecz jeden z nich został zatrzymany przez interweniujących funkcjonariuszy. Mężczyzna ten próbował pozbyć się dowodów winy odrzucając na pobliski trawnik skradziony radioodtwarzacz. Po krótkim sprawdzeniu przyległego parkingu ujawniono na nim Toyotę z uszkodzonym zamkiem, w której brakowało radioodtwarzacza.

Zatrzymany przyznał się do dokonania tej kradzieży. Policjanci ustalili również, że sprawca oprócz radia skradł z samochodu dokumenty auta. Całe skradzione mienie zostało odzyskane i wróciło już do właściciela, a zatrzymany w najbliższym czasie odpowie za swój czyn przed sądem.

nadkom: Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?