SPIN

z sesji miejskiej na żywo: Dobijańaski pyta o zastępcę dyrektora MOK

Beata Głozak środa, 31 sierpnia 2011, 10:53 Aktualnie, Wydarzenia

Mariusz Dobijański zwrócił się do prezydenta z trzema zapytaniami. Ciekawiło go między innymi stanowisko zastępcy dyrektora MOK.

– Wiem, że od jutra pan Artur Mydlak będzie pracownikiem Łukowskiego Ośrodka Kultury. Chciałbym się dowiedzieć jakie nazwiska potencjalnych zastępców dyrektora MOK zostały panu prezydentowi przedstawione  i jakimi kryteriami będzie kierował się prezydent podczas wyboru zastępcy?

– Kiedy oddana zostanie cała obwodnica Siedlec?

– Jakie zarzuty Agencji Rozwoju Miasta Siedlce przedstawiła policja ws. stadionu, jak i kiedy Agencja zamierza rozwiązać te wszystkie problemy?

12 komentarzy

 1. fenerbace dodano 11 lat temu

  i co dalej?

 2. Beata Głozak dodano 11 lat temu

  Witam – jutro przedstawimy odpowiedzi na te interpelacje. Jeżeli chodzi o kandydata na zastępcę z ust Wojciecha Kudelskiego nie padło żadne nazwisko.

 3. nutek dodano 11 lat temu

  ten pan tylko krzyczy, albo pyta. a ja mino to "podziekuję kudelskiemu za korki" bo za niedługo bedzie fajniej sie jeździło. rondo na warszawskiej jest, sokolowska tez w miarę , przecinka "daszynskiego- strzala" jest , jeszcze zrobią do torów w strzale i bedzie alternatywa któredy pojechac. a ja się zapytam JAKIE ZASLUGI MA PAN DOBIJAŃSKI???, poza kilkoma przeciętymi wstążkami, bo nie wiem, moze ma, moze duze moze małe. Nie popieram zadnej grupy politycznej bo dobrej u nas w kraju wg. mnie nie ma, popieram za to ludzi którzy cos robią lub chcą zrobic. a Pan Panie Dobijański za swoje "ruchy" przy ostatnich wyborach spadł "do piwnicy", ponizej poziomu. przykro bylo na to patrzec. p.s. jestem zwyklym czlowiekiem ktory nie ma nc wspolnego z polityką i władzami siedleckimi, no chyba ze łączy nas to ze place co miesiąc podatki do kasy miasta siedlce.

 4. Jaki dociekliwy, kto by pomyślał? wart tyle, co to jego całe peło. dodano 11 lat temu

  bez honoru.

 5. to zupelnie dodano 11 lat temu

  zrozumiale ,ze pana Dobijanskiego interesuje ten temat..przeciez pan Mydlak to byl jego protegowany

 6. efaster dodano 11 lat temu

  i ………. ????

 7. Beata Głozak dodano 11 lat temu

  i piszę panie Efaster.

 8. efaster dodano 11 lat temu

  Konrad mam na imię 🙂

  Dziękuje, za szybką reakcję. Po prostu byłem ciekaw odpowiedzi. Ale musze przyznać szczerze, że takich się spodziewałem odpowiedzi. Pawłowski jak zwykle kręcił, widać, że partyjna miernota, na ale co się po nim spodziewać jak kiedyś w PKP robił. No cóż kolejne setki tysięcy wywalone w błoto, po co było robić sektor gości w lewym rogu jak teraz go będą przenosić na drugą stronę trybuny beznadzieja. Będzie jak na Reymonta 22 w Krakowie, każdy "pies z innej budy”, (czyli każda trybuna na inną modę, bo raczej miasto nie wybuduje za jednym pociągnięciem 3 trybun, tylko będzie tak cykać po jednej trybunie jak jakieś pieniądze w budżecie znajdą).

  PS.
  Jak Panie (inni dziennikarze) wytrzymujecie na tych obradach, przecież to zgłupieć można. Normalnie jakby oglądać obrady sejmu w TV :))

 9. d dodano 11 lat temu

  Panu Dobijańskiemu już dawno podziękowaliśmy ale chyba nie słyszał więc dziękujemy jeszcze raz:)

 10. Beata Głozak dodano 11 lat temu

  Panie Konradzie między innymi dlatego "zesłuchanie", spisanie i ostateczne "ogarnięcie" 16 minut zajmuje nam minut kilkaset. Dlatego proszę o wyrozumiałość 😀 Robimy wszystko żeby czytelnicy mieli jak najlepszy "ogląd" sesyjnej atmosfery.
  Pozdrawiam.

 11. warszawiak dodano 11 lat temu

  efaster może Ty zasiądziesz w Agencji skoro taki ,,kompetentny" jesteś?

 12. do Konradka dodano 11 lat temu

  takie miernoty jak Ty nie powinny zabierać głosu na tym portalu-żegnam:)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?