SPIN

UWAGA: Znaleziono pieniądze

Aneta Borkowska czwartek, 8 września 2011, 11:40 Aktualnie, Wydarzenia

W dniu 29 sierpnia około godziny 12. przed głównym wejściem do Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach przy ulicy Poniatowskiego znaleziono pewną kwotę pieniędzy. 

Uczciwy znalazca przekazał znalezioną gotówkę Policji. W związku z powyższym zwracamy się do osoby, która w miejscu i w czasie jak wyżej zgubiła pieniądze o kontakt z oficerem prasowym KMP w Siedlcach w godz. 8–16. pod nr tel. 501-531-305 lub 25-643-24-60.

nadkom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

5 komentarzy

 1. mihail! dodano 10 lat temu

  znalezione nie kradzione!, to nie jest grzechem zatrzymanie czegoś co sobie tylko leżało na ziemi.

 2. b. dodano 10 lat temu

  Twój samochód też sobie raczej zawsze "leży na ziemi"… mam sobie podejśc i go wziąć?

 3. Kamil_Siedlce dodano 10 lat temu

  Boże Ludzie jacy wy jestescie…..Każdą znalezioną rzecz po zobaczeniu gdziekolwiek na ulicy trzeba czym prędzej oddać na policje…..takie są procedury a nie ot tak sobie wziąć na własność!!!

 4. mihail! dodano 10 lat temu

  hahaha xD po pierwsze ja nie mam samochodu, a po drugie jak bym miał to on by stał a nie leżał 😀

 5. b. dodano 10 lat temu

  masz kurtkę jak idziesz do lekarza, masz teczkę, którą czasami stawiasz na ziemi czy parapecie, masz telefo długopis czy cokolwiek innego co czasami gdzies kładziesz – to czy jesteś obok czy nie nie ma najmniejszego znaczenia – wypuściłes to z rąk – czyli wedle Twojego myślenia można to wziąć… co do "leży" to jakbyś nie zauważył to był cytat… zgadnij z kogo?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?