SPIN

UWAGA: Znaleziono pieniądze

Aneta Borkowska czwartek, 8 września 2011, 11:40 Aktualnie, Wydarzenia

W dniu 29 sierpnia około godziny 12. przed głównym wejściem do Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach przy ulicy Poniatowskiego znaleziono pewną kwotę pieniędzy. 

Uczciwy znalazca przekazał znalezioną gotówkę Policji. W związku z powyższym zwracamy się do osoby, która w miejscu i w czasie jak wyżej zgubiła pieniądze o kontakt z oficerem prasowym KMP w Siedlcach w godz. 8–16. pod nr tel. 501-531-305 lub 25-643-24-60.

nadkom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

5 komentarzy

 1. mihail! dodano 9 lat temu

  znalezione nie kradzione!, to nie jest grzechem zatrzymanie czegoś co sobie tylko leżało na ziemi.

 2. b. dodano 9 lat temu

  Twój samochód też sobie raczej zawsze "leży na ziemi"… mam sobie podejśc i go wziąć?

 3. Kamil_Siedlce dodano 9 lat temu

  Boże Ludzie jacy wy jestescie…..Każdą znalezioną rzecz po zobaczeniu gdziekolwiek na ulicy trzeba czym prędzej oddać na policje…..takie są procedury a nie ot tak sobie wziąć na własność!!!

 4. mihail! dodano 9 lat temu

  hahaha xD po pierwsze ja nie mam samochodu, a po drugie jak bym miał to on by stał a nie leżał 😀

 5. b. dodano 9 lat temu

  masz kurtkę jak idziesz do lekarza, masz teczkę, którą czasami stawiasz na ziemi czy parapecie, masz telefo długopis czy cokolwiek innego co czasami gdzies kładziesz – to czy jesteś obok czy nie nie ma najmniejszego znaczenia – wypuściłes to z rąk – czyli wedle Twojego myślenia można to wziąć… co do "leży" to jakbyś nie zauważył to był cytat… zgadnij z kogo?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?