SPORT: Pogoń pokonała na wyjeździe Jezioraka Iława

Beata Głozak środa, 14 września 2011, 19:17 Aktualnie, Wydarzenia

Dzisiaj w Iławie siedlecka Pogoń pokonała tamtejszego Jezioraka 2:1.  Mecz rozpoczął się o godzinie 16. W barwach gospodarzy wystąpił były piłkarz Pogoni Mahanmed Eid. W trakcie spotkania sędzia 9 razy podnosił żółty kartonik z czego dwukrotnie w kierunku Grzegorza Wędzyńskiego, który w efekcie został ukarany czerwoną kartką.

7′ Żółta kartka dla Kalkowskiego.
23′ Żółta kartka dla Kosmalskiego.
26′ Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany były piłkarz Pogoni, a obecnie Jezioraka Mohammed Eid.
32′ Po rzucie wolnym wykonywanym przez Skokowskiego Mohammed Eid głową zdobywa prowadzenie dla Jezioraka.
45′ Żółta kartka dla Guzka.
57′ Żółta kartka dla Marchela.
70′ Żółta kartka dla Sedlewskiego.
72′ Bramka wyrównująca Kaliszewskiego. Dośrodkowanie Wędzyńskiego w pole karne, tam z lewej strony wzdłuż bramki piłkę posłał Kosmalski, a przy słupku akcję zamknął popularny Kali.
74′ I kolejna bramka dla Pogoni. Paczkowski wypuścił Kosmalskiego, a ten wyprowadził Pogoń na prowadzenie.
78′ Żółta kartka dla Wędzyńskiego.
79′ Druga żółta kartka dla Wędzyńskiego za faul i przez ponad 10 minut będziemy musieli grać w osłabieniu.