SPIN

PARANIENORMALNE pożegnanie lata, czyli siedlecki kabareton

Beata Głozak niedziela, 18 września 2011, 18:44 Kultura, Wydarzenia

– Tutaj było po prostu fantastycznie – mówił naszemu portalowi w minionym roku Robert z kabaretu Paranienormalni tuż po ich występie w Siedlcach. Jak będzie za dwa tygodnie?  W ciemno można zagwarantować jedno – na pewno będzie… śmiesznie i nienormalnie.

Igor paranienormalnie, czyli Mariolka. Fot. AB

Igor paranienormalnie, czyli Mariolka. Fot. AB

Wszystkich, którzy lubią kabaretony i chcą wrzucić na luz Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na Kabaretowe Pożegnanie Lata. W niedzielę 25 września od godziny 17. na scenie siedleckiego amfiteatru zaprezentują się trzy znane i lubiane kabarety: Made in China, Kabaret Nowaki oraz  Paranienormalni.

Kabaret Made in China to dobry kabaret. Wbrew nazwie rdzennie polski. Przeciwstawia jakość z nazwy po prostu jakość. Bawią. Poprawiają humor. Śmieszni i inteligentni. To, że nieznani z telewizji  – to tylko błąd systemu, kwestia czasu i czasów.

Kabaret Nowaki to jeden z tych zespołów, których kariera potoczyła się w niezwykle zawrotnym tempie. Tworzą go wyjątkowo energetyczni, kreatywni i ambitni ludzie. Mieli już na swoim koncie doświadczenia w innych zespołach i projektach kabaretowych, jednak dopiero w Nowakach udało im się zbudować prawdziwy zespół, zaczęli się spełniać, a publiczności przynosić ogromną porcję humoru.

Kabaret Paranienormalni powstał w 2004 roku. Od tego czasu Paranienormalni osiągnęli olbrzymią popularność i spore grono fanów, a obecnie współtworzą czołówkę polskich kabaretów. Uznanie publiczności zdobyli przede wszystkim kultową postacią Mariolki, będącej parodią współczesnych nastolatek, ale także sporą inspiracją, gdyż powiedzenia tej znanej Blondynki weszły do powszechnego użytku.

Początek imprezy: 25 września; godz. 17; Miejsce: Amfiteatr, ul. Wiszniewskiego 1; Bilety: 40 zł w przedsprzedaży (do nabycia w MOK przy ul. Pułaskiego 6) i 60 zł w dniu koncertu. Szczegółowe informacje pod adresem www.mok.siedlce.pl.

źródło: MOK Siedlce/bg

DZIĘKI UPRZEJMOŚCI MIEJSKIEGO OŚRODKA KULTURY DLA NASZYCH CZYTELNIKÓW MAMY JEDNO PODWÓJNE ZAPROSZENIE NA KABARETOWE POŻEGNANIE LATA 2011. 

Wystarczy, że do 22 września do godz. 12. wyślą Państwo wiadomość z zakładki „Napisz Newsa” znajdującej się na stronie głównej w temacie wpisując hasło: KABARET a w treści podając numer swojego telefonu. Spośród wszystkich zgłoszeń rozlosujemy 1 podwójne zaproszenie do odebrania w redakcji (ul. Sokołowska 81/23). Informujemy, że maile z podanym innym tematem nie będą brały udziału w losowaniu. 

2 komentarze

  1. zwierz dodano 10 lat temu

    ceny biletów wymiatają! za 60 zł proponuje pojechac do warszawki na imprezę Polscy mistrzowie jazzu celebrują 20. rocznicę śmierci MILES'a DAVIS'a!
    28.09.11 / Klub Chwila / wstęp: 25 zł . Styknie na bilety i jeszcze zapiekanke się wciągnie 🙂

  2. Jakis tam nick dodano 10 lat temu

    Droga impreza ale co się dziwić jeden z najlepszych kabaretów przyjeżdża więc 60 dla prawdziwych miłośników kabaretu w porządku

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?