SPIN

POLICJA: Dwóch siedlczan odpowie za kradzież

Beata Głozak środa, 21 września 2011, 15:48 Aktualnie, Wydarzenia

Siedleccy funkcjonariusze zatrzymali wczoraj (20.09) dwóch podejrzanych o kradzież telefonu. Są nimi 24 i 16 – letni mieszkańcy Siedlec. Starszy z nich przebywa w policyjnym areszcie, natomiast młodszego przekazano opiekunom. Skradzione mienie wróciło do właściciela.

Wczoraj (20.09) około godz. 19. do siedleckiej komendy zgłosił się 23 – letni mężczyzna, który powiadomił, że z mieszkania skradziono mu telefon. Jak wynikało z relacji pokrzywdzonego, w jego mieszkaniu zjawiło się dwóch znanych mu młodych chłopaków, z prośbą by użyczył im śrubokręt. Gdy pokrzywdzony zajął się szukaniem narzędzia, jeden z gości skradł leżący na stole telefon komórkowy. Pokrzywdzony zorientował się, że został okradziony, odnalazł sprawców i zażądał zwrotu mienia, ale ci nie przyznali się do kradzieży. Telefon odzyskano, gdy do wyjaśnienia sprawy wkroczyła policja. Za swój czyn w najbliższym czasie dwaj mężczyźni odpowiedzą przed Sądem: 24 – latek przed Sądem Rejonowym a 16 – latek przed Sądem dla Nieletnich.

źródło: nadkom Jerzy Długosz KMP w Siedlcach/ opr. bg

Komentarze (1)

  1. Oskarżony dodano 10 lat temu

    Kura ale żeby zapomnieć o fakcie iż tel. znalazł się w domu pokrzywdzonego po 2 dniach to już nikt nie wstąpi…(reszta komentarza nie została zaakceptowana przez administratora gdyż została uznana za zbyt wulgarną)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?