SPIN

Zamiast nowego ratusza remont ”Żółkiewskiego”

Beata Głozak piątek, 30 września 2011, 10:42 Aktualnie, Wydarzenia

Podczas trwającej sesji miejskiej Mariusz Dobijański w ramach interpelacji zaproponował, aby zrezygnować z budowy nowego ratusza na rzecz remontu IV LO im. Hetmana St. Żółkiewskiego.

Dobijański przypomniał, że kilka dni temu prezydent publicznie zadeklarował, że w ostatnich dniach podpisał pozwolenie na  remont najstarszej szkoły w Siedlcach a to jest pierwszy krok do inwestycji za ok. 20 mln zł. Mariusz Dobijański zaproponował, aby zamiast nowego ratusza skoncentrować się na obiektach sportowych.

bg

4 komentarze

 1. teleturniej dodano 10 lat temu

  Przypomina mi się tu teleturniej w którym położone pieniądze wpadają w dziurę. Tu mamy dwie kupki pieniędzy na dziurach. Czytaj nie ma pieniędzy na to i nato. Ale gadać można. Gada się już od pół roku.

 2. optymista dodano 10 lat temu

  Pan Dobijański to najlepiej już niech nic a nic nie proponuje. Popatrzcie, że gość nie ma za grosz odwagi aby wyciągnąć konsekwencje wobec swojej osoby. Panie Dobijański siedlecka Platforma nadal wstydzi się za Pana i jeszcze długo będzie wstydziła.

 3. zainteresowana dodano 10 lat temu

  Bardzo niespodziewana sprawa ta interpelacja, ale nic nie wiemy jak została ona przyjeta przez prezydenta i resztę radnych?

 4. gość dodano 10 lat temu

  Jeszcze niedawno LO IV chciał zlikwidować. Jedź człowieku skąd przybyłeś i tam likwiduj. W naszym mieście nie ma miejsca dla takich jak ty. Wstyd przynosi nie tylko platformie ale całemu Miastu. Na szczęście nie kandyduje do Sejmu, bo znowu musielibyśmy oglądać jego wielką, zarośniętą twarz na bilbordach…

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?