SKK SIEDLCE: Przeciwnik pokonany. Nowy zawodnik zaprezentował się na boisku

Aneta Borkowska poniedziałek, 10 października 2011, 12:03 Aktualnie, Wydarzenia

Nasi koszykarze pokonali wczoraj w meczu sparingowym Legię Warszawa 65:47 (12:13, 14:11, 21:11, 18:12).

Na parkiecie okazało się, że siedlczanie musieli mocno powalczyć o wygraną. Najbardziej wyrównana była pierwsza połowa. Legioniści postawili wysoko poprzeczkę, którą SKK udało się przeskoczyć w trzeciej kwarcie, kiedy to nasz zespół osiągnął kilku punktową przewagę i kontrolując od tego momentu przebieg wydarzeń na parkiecie, wygrał spotkanie. Kibice mięli okazję oglądać wczoraj nowy nabytek drużyny Łukasza Ratajczaka. (sportsiedlce.pl)

SKK: Paweł Kowalczuk 13, Kamil Sulima 10, Łukasz Ratajczak 9, Adrian Czerwonka 7, Rafał Wójcicki 6, Karol Chomka 5, Michał Przybylski 5, Marcin Nędzi 4, Radosław Basiński 3, Mateusz Bal 2, Maciej Kotwicki 2, Jacek Czyż 2.