SPIN

SENAT: Kraska, Sosnowska, Orzełowska

Beata Głozak poniedziałek, 10 października 2011, 04:46 Aktualnie, Wydarzenia

Zgodnie z ostatnimi, ostatecznymi informacjami przekazanymi przez PKW Marta Sosnowska (PO) zdobyła 26 836 głosów. Janina Orzełowska (PSL) 26 447 głosów a panie zdeklasował senator PiS VI kadencji Waldemar Kraska (PIS), który zebrał 41 260 głosów.

godz. 06:29 – zgodnie z ostatnimi informacjami przekazanymi przez PKW Waldemar Kraska zostanie senatorem. Sprawdzono już 97,56% protokołów obwodowych. Przewaga Kraski nad Janiną Orzełowską i Martą Sosnowską powiększyła się. W tej chwili zebrał on 38 467 głosów. Za nim nadal utrzymuje się Janina Orzełowska 25 637 a na trzecim miejscu Marta Sosnowska z 25 093 głosami.

godz. 04:30 Według ostatnich informacji Państwowej Komisji Wyborczej w okręgu wyborczym nr 48 obejmującym powiaty łosicki, siedlecki i sokołowski oraz Siedlce senatorem został Waldemar Kraska – lekarz, senator PiS VI kadencji z Kosowa Lackiego. Kraska uzyskał nieco ponad 30 tys. głosów, niemal 10 tysięcy więcej niż kolejny z kandydatów – Janina Orzełowska (PSL).

bg

13 komentarzy

 1. MM dodano 10 lat temu

  Super. Szczere gratulacje Penie Senatorze.

 2. Gratulacje dodano 10 lat temu

  Nareszcie dobra wiadomość Panie Senatorze. Gratulacje

 3. siedlczanka dodano 10 lat temu

  Brawo! Wygrał mój kandydat!

 4. optymista dodano 10 lat temu

  Komentarze pisze chyba jedna i ta sama osoba.
  Na szczęście Siedlce powoli mądrzeją i PIS traci zaufanie Siedlczan co widać po wynikach. Niestety teren to cały czas ciemna masa zapatrzona w prezesa i tęskniąca za PGRami.

 5. do optymisty dodano 10 lat temu

  Nie obrażaj prostaku większości mądrych Siedlczan którzy zagłosowali za PiSem. Potwierdzam iż komentarzy nie piszą te same osoby. Ty Ciemna Maso zapatrzona w Tuska? a może w Palikota? Już niedługo będziesz klepał biedę, bo to nam, pozostaje za rządów tuska. Zobaczymy jakie wtedy będziesz pisał komentarze?

 6. siedlczanin dodano 10 lat temu

  Największym atutem Kraski w porównaniu z Orzełowską i Sosnowską było to, że nie jest tutejszy. Ach ta ludzka zawiść nie zna granic.

 7. optymista dodano 10 lat temu

  Za Tuska bieda? Popłakałem się ze śmiechu. Człowieku popatrz dookoła i powiedz mi gdzie widzisz tą biedę. Daj 5 przykładów tej biedy.
  Wy ludzie Pisu to tylko krytyka i krytyka, nic innego nie potraficie.

 8. do optymisty dodano 10 lat temu

  1. Rosnące ceny energii (Przejęcie sterowania przez Niemcy i Francję)
  2. Polityka emerytalna, która w najbliższej przyszłości spowoduje brak środków na emerytury
  3. Infrastruktura – rozpoczęte inwestycje (brak dalszych środków po weryfikacji budżetu)
  4. Rosnące ceny podstawowych produktów i paliwa (początek wzrostu sierpień poprzedniego roku)
  5. Inflacja prowadząca do wymuszonego zwalniania pracowników, zwiększenia bezrobocia…itd.
  W jakim Ty człowieku świecie żyjesz, że nie zauważasz takich problemów. Bieda dopiero nastąpi, ponieważ bieda nie następuje z dnia na dzień. Nie trzeba być człowiekiem PiSu żeby zauważyć że jest źle a będzie jeszcze gorzej. Niekonstruktywna krytyka jest najlepsza w wykonaniu PO, szczególnie Lis, Bartoszewski, Niesiołowski i Kutz – ludzie, którzy powinni odwiedzić dobrego Psychoanalityka lub Psychiatrę i poddać się kuracji….

 9. optymista dodano 10 lat temu

  Czy takim jak Ty ciężko zrozumieć, że jest kryzys na świecie? Jesteśmy w dużo lepszej sytuacji niż wiele innych państw europejskich. Chciałbyś mieć drugą Grecję?? Po drugie: infrastruktury drogowej nie da się zbudować w ciągu 4 lat, na to trzeba sporo więcej, a u Nas w ciągu ostatnich 4 lat powstało sporo. Niemcy swojej sieci autostrad też nie zbudowali w ciągu jednej kadencji rządu. Po trzecie, ja znacznego wzrostu cen energii nie odczuwam, jak na mój domek jednorodzinny i sporo chodzących urządzeń elektrycznych nie jest źle. Ceny paliwa rosną na całym świecie, nie tylko u Nas, ale niestety Ty tego nie zauważasz tylko zamykasz się w Naszych Polskich czterech ścianach. Bardzo ciężko jest polemizować z ludźmi Twojego pokroju, boicie się spokojnej stonowanej rozmowy, interesują Was tylko krzyki i rwanie włosów z głowy. Cieszmy się z tego co mamy i nie narzekajmy, bo zawsze może być gorzej.
  POzdrawiam

 10. do optymisty dodano 10 lat temu

  Z Takim jak Ty też trudno dyskutuje sie. Bo Tacy jak Ty widza tylko czubek własnego nosa. Nie wspomniałem słowem o rwaniu włosów, krzykach, wspomniałem o pogarszającej się sytuacjo gospodarczo – ekonomicznej w Polsce od 2007 roku, której następstwem będzie bieda i możliwe że czeka nas druga Grecja. Za bardzo ufasz tuskowi i PO. Twoje prawo. Ceny rosną na całym świecie – to prawda ale nie taki odsetek – jednorazowo jak w Polsce. Dzięki za dyskusje, mimo dużej różnicy zdań. Pozdrawiam

 11. Tamburyn dodano 10 lat temu

  Optymisto przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś. Tłumaczysz poczynania Rządu, fajnie, ale dlaczego to biedniejsi / w tym ja/ maja w zdecydowanej większości ponosić koszty? Tobie podwyżki nie zrujnują budżetu domowego. Skoro wyrAŻASZ TAKĄ CHĘĆ do polemiki to jak myślisz logicznie polemika jest wtedy, gdy dyskutujesz z osobami o innych poglądach. I tu masz głos człowieka o innych poglądach, obawiającego się jednak czy będzie go stać na podstawowe rzeczy. Ty nie uznajesz faktów / podwyżki / i mówisz "u mnie nie pada". I z kim tu nie da się polemizować? Dodam, że nie jestem człowiekiem roszczeniowym, nie jestem z PISU, i mam wyższe wykształcenie zdobyte nie za pieniądze.

 12. Belzebubiusz dodano 10 lat temu

  Optymisto.

  Ty i twoje dzieci jesteście nonstop zadłużani. Pieniadze na te wszystkie inwestycje nie powstały z zysków spółek państwowych ani podatków. To wszystko jest na kreche baranie!!!

 13. pis dodano 10 lat temu

  Jarosław Polske zbaw…..

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?