SPIN

SENAT: Kraska, Sosnowska, Orzełowska

Beata Głozak poniedziałek, 10 października 2011, 04:46 Aktualnie, Wydarzenia

Zgodnie z ostatnimi, ostatecznymi informacjami przekazanymi przez PKW Marta Sosnowska (PO) zdobyła 26 836 głosów. Janina Orzełowska (PSL) 26 447 głosów a panie zdeklasował senator PiS VI kadencji Waldemar Kraska (PIS), który zebrał 41 260 głosów.

godz. 06:29 – zgodnie z ostatnimi informacjami przekazanymi przez PKW Waldemar Kraska zostanie senatorem. Sprawdzono już 97,56% protokołów obwodowych. Przewaga Kraski nad Janiną Orzełowską i Martą Sosnowską powiększyła się. W tej chwili zebrał on 38 467 głosów. Za nim nadal utrzymuje się Janina Orzełowska 25 637 a na trzecim miejscu Marta Sosnowska z 25 093 głosami.

godz. 04:30 Według ostatnich informacji Państwowej Komisji Wyborczej w okręgu wyborczym nr 48 obejmującym powiaty łosicki, siedlecki i sokołowski oraz Siedlce senatorem został Waldemar Kraska – lekarz, senator PiS VI kadencji z Kosowa Lackiego. Kraska uzyskał nieco ponad 30 tys. głosów, niemal 10 tysięcy więcej niż kolejny z kandydatów – Janina Orzełowska (PSL).

bg

13 komentarzy

 1. MM dodano 9 lat temu

  Super. Szczere gratulacje Penie Senatorze.

 2. Gratulacje dodano 9 lat temu

  Nareszcie dobra wiadomość Panie Senatorze. Gratulacje

 3. siedlczanka dodano 9 lat temu

  Brawo! Wygrał mój kandydat!

 4. optymista dodano 9 lat temu

  Komentarze pisze chyba jedna i ta sama osoba.
  Na szczęście Siedlce powoli mądrzeją i PIS traci zaufanie Siedlczan co widać po wynikach. Niestety teren to cały czas ciemna masa zapatrzona w prezesa i tęskniąca za PGRami.

 5. do optymisty dodano 9 lat temu

  Nie obrażaj prostaku większości mądrych Siedlczan którzy zagłosowali za PiSem. Potwierdzam iż komentarzy nie piszą te same osoby. Ty Ciemna Maso zapatrzona w Tuska? a może w Palikota? Już niedługo będziesz klepał biedę, bo to nam, pozostaje za rządów tuska. Zobaczymy jakie wtedy będziesz pisał komentarze?

 6. siedlczanin dodano 9 lat temu

  Największym atutem Kraski w porównaniu z Orzełowską i Sosnowską było to, że nie jest tutejszy. Ach ta ludzka zawiść nie zna granic.

 7. optymista dodano 9 lat temu

  Za Tuska bieda? Popłakałem się ze śmiechu. Człowieku popatrz dookoła i powiedz mi gdzie widzisz tą biedę. Daj 5 przykładów tej biedy.
  Wy ludzie Pisu to tylko krytyka i krytyka, nic innego nie potraficie.

 8. do optymisty dodano 9 lat temu

  1. Rosnące ceny energii (Przejęcie sterowania przez Niemcy i Francję)
  2. Polityka emerytalna, która w najbliższej przyszłości spowoduje brak środków na emerytury
  3. Infrastruktura – rozpoczęte inwestycje (brak dalszych środków po weryfikacji budżetu)
  4. Rosnące ceny podstawowych produktów i paliwa (początek wzrostu sierpień poprzedniego roku)
  5. Inflacja prowadząca do wymuszonego zwalniania pracowników, zwiększenia bezrobocia…itd.
  W jakim Ty człowieku świecie żyjesz, że nie zauważasz takich problemów. Bieda dopiero nastąpi, ponieważ bieda nie następuje z dnia na dzień. Nie trzeba być człowiekiem PiSu żeby zauważyć że jest źle a będzie jeszcze gorzej. Niekonstruktywna krytyka jest najlepsza w wykonaniu PO, szczególnie Lis, Bartoszewski, Niesiołowski i Kutz – ludzie, którzy powinni odwiedzić dobrego Psychoanalityka lub Psychiatrę i poddać się kuracji….

 9. optymista dodano 9 lat temu

  Czy takim jak Ty ciężko zrozumieć, że jest kryzys na świecie? Jesteśmy w dużo lepszej sytuacji niż wiele innych państw europejskich. Chciałbyś mieć drugą Grecję?? Po drugie: infrastruktury drogowej nie da się zbudować w ciągu 4 lat, na to trzeba sporo więcej, a u Nas w ciągu ostatnich 4 lat powstało sporo. Niemcy swojej sieci autostrad też nie zbudowali w ciągu jednej kadencji rządu. Po trzecie, ja znacznego wzrostu cen energii nie odczuwam, jak na mój domek jednorodzinny i sporo chodzących urządzeń elektrycznych nie jest źle. Ceny paliwa rosną na całym świecie, nie tylko u Nas, ale niestety Ty tego nie zauważasz tylko zamykasz się w Naszych Polskich czterech ścianach. Bardzo ciężko jest polemizować z ludźmi Twojego pokroju, boicie się spokojnej stonowanej rozmowy, interesują Was tylko krzyki i rwanie włosów z głowy. Cieszmy się z tego co mamy i nie narzekajmy, bo zawsze może być gorzej.
  POzdrawiam

 10. do optymisty dodano 9 lat temu

  Z Takim jak Ty też trudno dyskutuje sie. Bo Tacy jak Ty widza tylko czubek własnego nosa. Nie wspomniałem słowem o rwaniu włosów, krzykach, wspomniałem o pogarszającej się sytuacjo gospodarczo – ekonomicznej w Polsce od 2007 roku, której następstwem będzie bieda i możliwe że czeka nas druga Grecja. Za bardzo ufasz tuskowi i PO. Twoje prawo. Ceny rosną na całym świecie – to prawda ale nie taki odsetek – jednorazowo jak w Polsce. Dzięki za dyskusje, mimo dużej różnicy zdań. Pozdrawiam

 11. Tamburyn dodano 9 lat temu

  Optymisto przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś. Tłumaczysz poczynania Rządu, fajnie, ale dlaczego to biedniejsi / w tym ja/ maja w zdecydowanej większości ponosić koszty? Tobie podwyżki nie zrujnują budżetu domowego. Skoro wyrAŻASZ TAKĄ CHĘĆ do polemiki to jak myślisz logicznie polemika jest wtedy, gdy dyskutujesz z osobami o innych poglądach. I tu masz głos człowieka o innych poglądach, obawiającego się jednak czy będzie go stać na podstawowe rzeczy. Ty nie uznajesz faktów / podwyżki / i mówisz "u mnie nie pada". I z kim tu nie da się polemizować? Dodam, że nie jestem człowiekiem roszczeniowym, nie jestem z PISU, i mam wyższe wykształcenie zdobyte nie za pieniądze.

 12. Belzebubiusz dodano 9 lat temu

  Optymisto.

  Ty i twoje dzieci jesteście nonstop zadłużani. Pieniadze na te wszystkie inwestycje nie powstały z zysków spółek państwowych ani podatków. To wszystko jest na kreche baranie!!!

 13. pis dodano 9 lat temu

  Jarosław Polske zbaw…..

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?