Pogoń pokonała Pelikana 3:2

Beata Głozak środa, 12 października 2011, 16:33 Sport, Wydarzenia
Dzisiaj Pogoń podejmuje Pelikana. Tutaj: mecz Pogoń - Stal Stalowa Wola Fot. AB

Od godz. 15:32 na własnym boisku MKP Pogoń Siedlce podejmuje Pelikana Łowicz. Czy podopieczni trenera Grzegorza Wędzyńskiego odniosą wyczekiwane zwycięstwo?

Pogoń Siedlce:
1. Nerek – 8. Kwiatkowski, 23. Krystosiak, 24. Lendzion, 22. Guzek – 10. Kaliszewski, 4. Agu, 17. Rodak, 11. Paczkowski, 16. Konasiuk, 9. Czerkas
Pelikan Łowicz:
22. Pytkowski – 7. Brodecki, 10. Przybyszewski, 15. Łakomy, 21. Gołka, 16. Gamla, 18. Łochowski, 17. Adamczyk, 8. Pomianowski, 6. Solecki, 19. Kowalczyk

I połowa spotkania:

3 min.: na 20 metrze faulowany Solecki
4 min.: Gamla zdobywa pierwszą bramkę w spotkaniu. Pogoń przegrywa 0:1
26 min.: żółta kartka dla Guzka.
32 min.: Agu nie ma pozwolenia od głównego sędziego na wejście na boisko.
33 min.: Agu pojawia się na boisku.
33 min.: Kaliszewski remisuje. Jest 1:1.
38 min.: Czerkas w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości strzela gola i podnosi wynik na 2:1

II połowa spotkania:

46 min. dwie zmiany w Pogoni. Schodzą Konasiuk i Guzek. Wchodzą Demianiuk i Pucyk.
69 min. zmiana w Pelikanie. Schodzi Gamla, wchodzi Okoński.
75 min. błąd w defensywie Pogoni, Okoński doprowadza do remisu. Jest 2:2
76 min. groźnie pod bramką gospodarzy. Piłka w rękach Nerka.
84 min. błąd obrony i bramkarza Pelikana, Kwiatkowski strzela gola. Jest 3:2
85 min. schodzi Pomianowski, wchodzi Kosiorek.
87 min. schodzi Czerkas, wchodzi Marczak.
90 min. schodzi Paczkowski, wchodzi Grochowski.
90+3 min. mecz potrwa jeszcze minutę. Mecz zakończony wynikiem 3:2.

info: mkppogon.siedlce/opr. bg