SPIN

Mate.O zagra za modelinę i zeszyt!!!

Beata Głozak czwartek, 13 października 2011, 18:20 Kultura, Wydarzenia

Już jutro, 14 października o godz. 19. na Scenie Teatralnej CKiS wystąpi Mateusz Otręba, czyli Mate.O ze swoim zespołem. Wstęp na imprezę jest wolny, ale jej organizator Radio Chrześcijanin prosi, aby zamiast biletu mieć przy sobie coś co przyda się uczniowi w szkole.

Piątkowy koncert jest koncertem charytatywnym. Zamiast biletów można przynieść zeszyty, mazaki, kredki, plastelinę, modelinę, farby, gumki do ścierania, ołówki, linijki, bloki rysunkowe, worek na obuwie, tornister. RC zbieramy materiały szkolne dla dzieci w potrzebie z rodzin zastępczych.

Mateusz Otremba [mate.o]
Fotograf z wykształcenia, autor piosenek, wokalista. Zaczął koncertować z autorskim programem w 1997 roku, współpracując od tamtej pory z wieloma muzykami. W ciągu ostatnich lat koncerowania ukazały się trzy autorskie płyty mate.o: „Totalne Uwielbienie” (1998), „Jesteś dobry dla mnie” (2002), „Zapominam siebie” (2006). Oprócz autorskiej działalności nagrywał, koncertował m.in. z: Marcinem Pospieszalskim, New Life’m, Natalią i Eleonorą Niemen, Mieczem Szcześniakiem, Joachimem Menclem, Piotrem Wojtasikiem. Od kilku lat współpracuje jako solista z chórem TGD (Trzecia Godzina Dnia), biorąc udział w licznych koncertach, a także występach telewizyjnych.

źródło/foto:mateo.kdm.pl, RC/opr.bg

Oficjalna strona: mateo.kdm.pl

httpv://www.youtube.com/watch?v=W2ZfcEkseSc

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?