SPIN

PodobaMiSię Upstream… (przypominamy)

Aneta Borkowska czwartek, 13 października 2011, 18:23 Kultura, Wydarzenia

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich fanów mocnego brzmienia na koncert z cyklu Siedlecka Fala Dźwięku. 14 października w Sali Widowiskowej „Podlasie” zagrają dwa siedleckie składy: Upstream i PodobaMiSię. Gwarantowana duża dawka energetycznego rocka, ska i reggae. Start od godz. 19.  

Podczas koncertu na pewno nie zabraknie  dynamicznych, a zarazem melodyjnych utworów, przywodzących na myśl charakterystyczne, amerykańskie brzmienie. Upstream zagra klimatyczne, rockowe ballady jak i trochę ostrzejsze kawałki.

Na finał Siedleckiej Fali Dźwięku moc radosnego ska w wykonaniu finalistów pierwszej edycji Must Be The Music. Tylko Muzyka. Zespół, będąc na fali ogromnego medialnego sukcesu, mając za sobą dziesiątki zagranych koncertów na największych i najbardziej znanych scenach muzycznych w Polsce, nie zapomina o siedleckiej publiczności. Gwarantuje doskonałą zabawę przy utworach, które niosą ze sobą pozytywną energię. Nie może zabraknąć takich wykonań jak „Niepełnoletnie dziewczęta” czy „Kto po wsi chodzi”.

Upstream:
Rafał Czapliński – wokal
Daniel Popek – gitara
Artur Staręga – gitara
Radek Pawlik – gitara basowa
Marek „Max” Zabielski – perkusja

PodobaMiSię
Michał Wyrzykowski – wokal, gitara
Marek Stańczuk – akordeon, wokal
Łukasz Maciborski – saksofon, piano
Maciej Złoch – gitara solowa
Piotr Sidorowicz – perkusja
Kamil Jastrzębski – gitara basowa

Wstęp bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. 

źródło: MOK

Komentarze (1)

  1. Marek dodano 10 lat temu

    Witam.

    To dobre zespoły, ale moim zdaniem grają w Siedlcach zbyt często /3-4 koncerty rocznie/. Organizatorzy mogliby czasem pomyśleć o słuchaczach, a nie tylko o zapełnianiu grafików "tanią siłą roboczą". Przecież jest tyle ciekawych artystów, którzy z chęcią zagraliby koncert w Siedlcach chociażby za zwrot kosztów przyjazdu.

    Pozdr.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?