SPIN

Upstream i PodobaMiSię na Fali (ZDJĘCIA)

Beata Głozak niedziela, 16 października 2011, 01:19 Kraj i świat, Kultura, Wydarzenia
PodobaMiSię

PodobaMiSię

Kolejna edycja Siedleckiej Fali Dźwięku za nami. W piątek, 14 października przy szczelnie wypełnionej Sali Podlasie koncerty dały dwa siedleckie składy Upstream i PodobaMiSię.

O godz. 19. na scenie pojawił się Rafał Czapliński wraz z resztą zespołu. Ponad trzysuosobową publiczność porwał energiczny rock w wykonaniu Upstream. Ci którzy mogli – skakali. Ci którzy nie mogli – żałowali, że nie skaczą. Muzycy zaserwowali zebranym ponad godzinę dynamicznych dźwięków, ale między takimi utworami pojawiły się również klimatyczne, rockowe ballady. Usłyszeliśmy m.in. Cofnąć czas,  Popiołu garść czy Ciężki dzień.

Około godz. 20.30 za sprawą kapeli PodobaMiSię salą zawładnęły rytmy reggae i ska. Michał Wyrzykowski, wokalista zespołu fantastycznie dogadywał się z publicznością grając jej to czego chciała. Nie mogło zabraknąć zatem Niepełnoletnich dziewcząt, Kto po wsi chodzi, A Morze czy Magicznych Sumień.

no images were found

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?