SPIN

Koncert Poezji Śpiewanej – „Na Temat”

Aneta Borkowska poniedziałek, 24 października 2011, 14:54 Kultura, Wydarzenia
Robert Kasprzycki fot.Witold Flak

Robert Kasprzycki fot.Witold Flak

W dniach 28-29 października w Sali Widowiskowej „Podlasie” odbędzie się II Ogólnopolski Koncert Poezji Śpiewanej – „Na Temat”.

Imprezę rozpocznie koncert monograficzny w wykonaniu Ewy Nowak, który odbędzie się pierwszego dnia konkursu o godz. 19. Natomiast dnia drugiego (29 października) o godzinie 19. wystąpią laureaci konkursu oraz gwiazda wieczoru – poeta i kompozytor Robert Kasprzycki.

Robert Kasprzycki to jeden z najbardziej znanych reprezentantów polskiej piosenki autorskiej, już  na debiutanckiej płycie „Niebo do wynajęcia” dowiódł, że potrafi swą twórczością zainteresować także odbiorców nie będących fanami tego gatunku. Koncert w Siedlcach będzie okazją do usłyszenia materiału przekrojowego, z trzech autorskich płyt oraz piosenek premierowych, będących zapowiedzią nowego albumu. To właśnie w kontakcie z publicznością, Kasprzycki najpełniej emanuje niezwykłą charyzmą – niespożyta energia, feeling i poczucie humoru, sprawiają, że kontakt z widzami jest zarazem natychmiastowy i długofalowy. Artysta reprezentując na scenie niezwykły melanż słownej woltyżerki, muzycznych żartów, inteligentnych prowokacji, zabaw z publicznością i solidnego grania, sprawi, że ten sobotni wieczór będzie naprawdę niezapomnianym przeżyciem.

źródło: MOK

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?