SPIN

Nasi trejserzy w telewizyjnej Dwójce w „Poziomie 2.0”!!!

Beata Głozak czwartek, 27 października 2011, 19:32 Siedlce, Wydarzenia
Kamil Pachnik, kadr z programu. Źródło: Parkour Wschód

Kamil Pachnik, kadr z programu. Źródło: Parkour Wschód

Trzej członkowie Klubu Sportowego PARKOUR WSCHÓD: Remigiusz Księżopolski, Kamil Pachnik i Maciej Lewczuk byli gośćmi programu „Poziom 2.0” wyemitowanego w telewizyjnej Dwójce w poniedziałek 3 października. W „Poziomie” pojawił się również reportaż z warsztatów parkour, które odbyły się 2 dni wcześniej w Mińsku Mazowieckim.

To, że materiał pojawił się w telewizji wyszło spontanicznie. Zgłoszenie o organizowanych przez Klub Sportowy Parkour Wschód warsztatach w Mińsku Mazowieckim wysłał Remek Księżopolski. „Przyjechała zainteresowana ekipa, nagrała materiał a dwa dni później dodatkowo wystąpiliśmy w trójkę na żywo i tak to wyglądało” – napisał nam Kamil. Dziękujemy za informację. Cały program można obejrzeć TUTAJ

Prezentujemy również film jaki przesłał nam Kamil. Chłopakom gratulujemy i liczymy, że to nie ostatni materiał o nich w ogólnopolskiej telewizji.

httpv://www.youtube.com/watch?v=rL-6MJ2h9PU&feature=related

3 komentarze

 1. Kamil dodano 10 lat temu

  Teraz już nie jesteśmy stowarzyszeniem, a Klubem Sportowym 😀 taka mała przemiana tylko 🙂

 2. Beata Głozak dodano 10 lat temu

  Dzięki Kamil.
  pozdrawiam

 3. Anka dodano 10 lat temu

  Super, gratuluję. Kiedyś widziałam jak ćwiczą, przechodziłam obok, fajnie to wygląda. Widać rozsądni młodzi ludzie i oby tak dalej. Życzę sukcesów.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?