SPIN

Założyciel Kombi w Siedlcach. Warsztaty perkusyjne (aktualizacja)

Beata Głozak poniedziałek, 7 listopada 2011, 15:22 Kultura, Wydarzenia

Na zaproszenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach 13 listopada o godz. 19. koncert w Sali Widowiskowej „Podlasie” da Sławomir Łosowski – lider, główny kompozytor i założyciel zespołu Kombi.

Łosowski to wybitny polski instrumentalista klawiszowy i twórca hitów: Słodkiego miłego życia, Przytul mnie, Za ciosem cios, Nietykalni – skamieniałe zło, Kochać cię za późno. W czasie koncertu będzie można usłyszeć je w oryginalnym wykonaniu. Z nowych utworów pojawią się zapewne: Pekin, Czerwień i czerń, Biała perła i inne.

Oryginalne brzmienie instrumentów klawiszowych Łosowskiego i jego niepowtarzalny styl gry, które stworzyły markę zespołu KOMBI, teraz nabierają nowego, szczególnie atrakcyjnego wymiaru.  Łosowski wystąpi z zespołem: wokalistą Zbyszkiem Filem i perkusistą Tomaszem Łosowskim. Sam zagra na swoich słynnych syntezatorach i samplerach z wykorzystaniem najnowszej technologii elektroakustycznej. MOK zaprasza na koncert. Przed i po nim będzie można kupić nową płytę Łosowskiego „Zaczarowane Miasto” i uzyskać autograf.

Bilety w cenie 35 zł w przedsprzedaży oraz 45 zł w dniu koncertu do nabycia w kasie MOK przy ul. Pułaskiego 6 w godz. 8.00 – 17.00.
Szczegółowe informacje na afiszach i stronie internetowej www.mok.siedlce.pl

Warsztaty

W tym samym dniu w godz. 15-18. odbędą się również warsztaty perkusyjne, które poprowadzi Tomasz Łosowski w Studiu Akademii Sztuk „Piękna 7” oraz spotkanie twórcze z kompozytorem w Sali „Podlasie” w otoczeniu jego magicznego instrumentarium. Artysta bardzo chętnie spotka się z siedleckimi mediami – juz dziś gorąco zachęcamy i zapraszamy.

Udział w obu warsztatach jest bezpłatny, ilość miejsc ograniczona. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do Miejskiego Ośrodka Kultury przy ul. Pułaskiego 6, bądź mailowe potwierdzenie udziału na: krzysztofchrominski@gmail.com

Andrzej Kułak; MOK Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?