SPIN

Rezerwat w Podlasiu

Aneta Borkowska środa, 23 listopada 2011, 10:25 Kultura, Wydarzenia

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 29 listopada o godz. 19. do Sali Widowiskowej „Podlasie” na koncert zespołu Rezerwat.

Rezerwat to legendarna grupa rockowa, założona w 1982 roku w Łodzi. Jeden z najpopularniejszych zespołów lat 80-tych i 90-tych. Czołową postacią grupy jest jej założyciel i autor większości materiału Andrzej Adamiak – kompozytor, autor tekstów, producent, wokalista i gitarzysta basowy. Zespół ma na swoim koncie blisko milion sprzedanych płyt długogrających i ponad milion składanek z ich utworami znajduje się w naszych domach.

Na koncercie w Siedlcach zespół zagra kultowe piosenki sprzed lat, takie jak „Obserwator”, „Zaopiekuj się mną’’, „Parasolki”, czy ,,Kocha Ciebie niebo” i nowy bardzo dobry materiał muzyczny, który również jak ich piosenki sprzed lat spotyka się na koncertach z bardzo entuzjastycznym przyjęciem publiczności.

Rezerwat przygotował nową płytę, która jeszcze przed wydaniem otrzymała bardzo dobre recenzje znanych redaktorów muzycznych. Płyta „Dotykaj” pojawi się niebawem na rynku. Wydawcą nowej płyty Rezerwatu będzie firma fonograficzna – Universal Music Polska.

Bilety w cenie 20 zł w przedsprzedaży oraz 25 zł w dniu koncertu do nabycia w kasie MOK przy ul. Pułaskiego 6 w godz. 8–17. 

źródło:  MOK

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?