SPIN

POLICJA: Wpadka siedleckiego „dilera”

Aneta Borkowska środa, 30 listopada 2011, 16:23 Aktualnie, Wydarzenia

Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 20 – letniego mieszkańca Siedlec, który jak wynikało z zebranych informacji, zajmował się nielegalnym handlem środkami odurzającymi na terenie miasta. Za popełnione przestępstwo grozi mu obecnie kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Siedleccy funkcjonariusze z Zespołu ds. Zwalczania Przestępczości Narkotykowej uzyskali informacje dotyczącą 20 – letniego mężczyzny, z której wynikało, że zajmuje się on na terenie miasta nielegalnym handlem środkami odurzającymi. Informacja ta została przez policjantów skrupulatnie zweryfikowana i sprawdzona. Gdy funkcjonariusze wkroczyli do mieszkania podejrzewanego był on zupełnie tym faktem zaskoczony, natomiast unosząca się w powietrzu charakterystyczna woń utwierdziła funkcjonariuszy o wiarygodności ich ustaleń. Przeprowadzone w mieszkaniu przeszukanie dostarczyło kolejnych dowodów na przestępczą działalność mężczyzny. Policjanci odnaleźli bowiem środki odurzające oraz akcesoria używane przez handlarzy narkotyków. 20 – latek został zatrzymany w policyjnym areszcie do wyjaśnienia sprawy. Za popełnione przestępstwo grozić mu może do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma charakter rozwojowy.

nadkom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

2 komentarze

  1. niccidotego dodano 10 lat temu

    Ciekawe ile znaleźli… 0.01 g… Biedny chłopak, pewnie dostanie dożywocie i go ekskomunikują…

  2. rządamylegalnego thc!!! dodano 10 lat temu

    rzadamy legalizacji marihuany.nikt nas nie powstrzyma przed jej paleniem,rzadne prawo.szkoda tylko naszych kolegow ,ktorzy dostali wyroki za p;osiadanie i dilerow siedzacych w wiezieniach. Polskie prawo nadaje sie do sedesu .

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?