SPIN

„Gwiazdka Mikołaja”, czyli Mikołaj dla wszystkich

Beata Głozak piątek, 2 grudnia 2011, 18:56 Wydarzenia

Miejski Ośrodek Kultury tradycyjnie już zaprasza najmłodszych siedlczan wraz z rodzicami i najbliższymi na zimową imprezę plenerową „Gwiazdka Mikołaja, czyli Mikołaj dla wszystkich”. Jutro, 3 grudnia od godz. 12. na placu gen. Wł. Sikorskiego na wszystkich czekać będzie wiele atrakcji.

W tym roku nie zabraknie znanych postaci z programów telewizyjnych, odwiedzi nas Krasnoludek Pikselek i Troll Hugo. W programie nie zabraknie gier, zabaw i konkursów ze wspaniałymi nagrodami. Oprócz tego odwiedzą nas zmotoryzowani Mikołaje a na finał imprezy – pokaz sztuki rzeźbienia w lodzie, czyli spektakl lodowy ICE SHOW w wykonaniu wicemistrzów Świata ICE TEAM KANDULSKI.

Dodatkową atrakcją będzie mikołajkowa parada motocyklowa organizowana w ramach ogólnopolskiej akcji MIKOŁAJE NA MOTOCYKLACH 2011. Będzie to niepowtarzalne widowisko jakim jest zebranie 30 osobowej mikołajowej braci na dwóch kołach!

źródło: MOK Siedlce

3 komentarze

  1. bobo dodano 10 lat temu

    te figurki lodowe przy takiej pogodzie i temp. nie wytrzymają długo, jeszcze stoją, z godzinkę temu widziałem, ale jutro, pojutrze wchłoną się w ziemię 🙂 ah, ta pogoda!

  2. obserwator dodano 10 lat temu

    Należało je umieścić na lodowisku.

  3. derd dodano 10 lat temu

    należało, ale MOK woli wyeksponować swoją pracę – figurki jeszcze dwie godziny temu się trzymały

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?