SPIN

„Mikołaj dla wszystkich” jak zwykle nie zawiódł

Aneta Borkowska poniedziałek, 5 grudnia 2011, 00:17 Kultura, Wydarzenia

W minioną sobotę na placu gen. Władysława Sikorskiego Miejski Ośrodek Kultury kolejny raz zorganizował „Gwiazdkę Mikołaja”. W tym roku niestety bez śniegu, ale w  towarzystwie dwóch postaci z telewizji – Krasnoludka Pikselka i Trolla Hugo bawili się najmłodsi siedlczanie.

Poza telewizyjnymi postaciami na scenie wystąpili także tancerze formacji MP Dance działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury. „Gwiazdka” nie byłaby „Gwiazdką” bez parady motocyklowej zorganizowanej w ramach ogólnopolskiej akcji „Mikołaje na motocyklach”. Na centralnym placu miasta kilkudziesięciu mikołajów prezentowało swoje motocykle i quady budząc zainteresowanie dzieci i dorosłych. Jak nam tłumaczył jeden z mikołajów przy braku śniegu tylko tak mógł dostać się do Siedlec.

Jak co roku na plenerowej imprezie nie zabrakło także pokazu sztuki rzeźbienia w lodzie. Spektakl lodowy Ice Show dla siedlczan wykonali wicemistrzowie świata Ice Team Kandulski. Spod ich pił wyszły trzy fantastyczne rzeźby: choinka, bałwan i mikołaj.  Gwiazdka Mikołaja organizowana przez Miejski Ośrodek Kultury na stałe weszła do siedleckiego kalendarza imprez i od kilku lat przyciąga setki dzieci wraz z najbliższymi. Najmłodsi mieszkańcy naszego miasta mogą bez problemu wybrać coś dla siebie a i ich rodzice dobrze się bawią.

no images were found

Cały fotoreportaż tutaj

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?