SPIN

Centrum Kultury i Sztuki nagrodzone za teledysk ”Siedlce – Szalonej Młodości”

Aneta Borkowska poniedziałek, 12 grudnia 2011, 14:49 Aktualnie, Wydarzenia

Centrum Kultury i Sztuki zostało nagrodzone przez Polish Tourfilm Academy za wysoki poziom i kreatywność muzyczną w promowaniu miasta Siedlce. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się dzisiaj 12 grudnia o godz. 17. w Warszawie.

Polish Tourfilm Academy nagrodziło CKiS w Siedlcach za całokształt działań oraz za teledysk do piosenki „Siedlce – Szalonej Młodości”.

Głównym celem Polish Tourfilm Academy jest promowanie najzdolniejszych polskich twórców w kraju i za granicą oraz prezentacja w Polsce najwybitniejszych ludzi sztuki, filmu turystycznego i fotografii z różnych krajów, a także wymiana doświadczeń, profesjonalne doradztwo i szeroka międzynarodowa współpraca.

źródło CKiS

5 komentarzy

 1. biciepiany dodano 9 lat temu

  wystarczy wejść na stronę tego dziwnego tworu, żeby zobaczyć, że to jakieś towarzystwo wzajemnej adoracji, którego CKiS jest członkiem:
  www.tourfilmfestival.pl
  a z teledysku to tylko ujęcia są fajne, muzyka weselna a tekst reprezentuje rymy częstochowskie, pozdrawiam niepodniecony 😛

 2. dane statystyczne dodano 9 lat temu

  dobre, sami sobie nagrodę przyznali 🙂 hehehe http://www.tourfilmfestival.pl/academy2/czlonkowie-instytucje.html

 3. Jest członkiem ............. dodano 9 lat temu

  I nikt nie wie ile kosztuje to członkostwo?
  Ile trzeba było zapłacić by przyznali tą niby nagrodę (dyplom)?

 4. ??? dodano 9 lat temu

  To są właśnie siedlczanie. To jest ich mentalność. Podziwiajcie i rozkoszujcie się spostrzeżeniami – taką mentalność znajdziesz tylko w tej części Podlasia! A a propos nagrody to wydaję mi się, że jest prestiżowa – dostał ją m.in. Urząd Miasta Gdańsk, który szczyci się tym laurem i wszystkie pomorskie media o tym piszą oraz Urząd Miasta Białystok za bdb. kampanię "Wschodni Białystok" i też tam wyżej na Podlasiu adnotowali to wyróżnienie. Ja z ludzkiej życzliwości gratuluję i cieszę się, że siedleckie CKiS zostało nagrodzone.

 5. driver dodano 9 lat temu

  Myślałem, że komentujący żartują z tym członkostwem. Wchodzę na stronę i oczom nie wierzę…Błazenada

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?