SPIN

POLICJA: Sobotni wypadek w Bojmiu. Zginął mińszczanin

Beata Głozak poniedziałek, 12 grudnia 2011, 14:35 Aktualnie, Wydarzenia

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w minioną sobotę (10.12) około godz. 20.55 na drodze krajowej 2 (trasa Berlin – Moskwa) w okolicach miejscowości Bojmie (pow. siedlecki). W wyniku zderzenia z drzewem śmierć na miejscu poniósł 35 – latek.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, w minioną sobotę (10.12) około godz. 20.55 kierujący samochodem Opel Omega Combi 35 – letni mieszkaniec Mińska Mazowieckiego jadąc od strony Warszawy w kierunku Siedlec na prostym odcinku drogi z nieustalonych na razie przyczyn utracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał na prawe pobocze, gdzie auto bokiem od strony pasażera uderzyło w przydrożne drzewo.

W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zginął na miejscu. Obecnie wszystkie okoliczności tego zdarzenia wyjaśniane są przez funkcjonariuszy z PP w Kotuniu.  Apelujemy do kierowców o rozwagę szczególnie po zapadnięciu zmroku. Panujące obecnie na zewnątrz warunki atmosferyczne oraz niska temperatura powodują, że na jezdniach w godzinach popołudniowych pojawia się niewidoczna gołoledź, która może być przyczyną wielu nieprzewidzianych sytuacji drogowych.

Autor: nadkom. Jerzy Długosz
KMP w Siedlcach

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?