SPIN

POLICJA: Uszkodzili baner reklamowy – siedzą w areszcie

Aneta Borkowska środa, 14 grudnia 2011, 14:57 Aktualnie, Wydarzenia

Policjanci z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego siedleckiej KMP zatrzymali pięciu młodych mężczyzn, który będąc pod wpływem alkoholu celowo uszkodzili baner reklamowy przy jednej z ulic w centrum miasta. Cała piątka trafiła do policyjnego aresztu. Przestępstwo uszkodzenia mienia zagrożone jest kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni wcześniej (11 grudnia) tuż po godzinie 2 w nocy policjanci z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego przy ul. Wojskowej w Siedlcach zatrzymali 5 młodych mężczyzn. Zatrzymani, którzy są wieku od 18 do 22 lat znajdując się pod wpływem alkoholu celowo uszkodzili baner reklamowy znajdujący się przy tej ulicy. Jak wykazały przeprowadzone badania w chwili zdarzenia mieli w organizmach od 1 promila do ponad 2 promili alkoholu. Sprawcy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy. Pracujący przy tej sprawie funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają udział poszczególnych zatrzymanych w zaistniałym zdarzeniu. Przestępstwo uszkodzenia mienia zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

autor: nadkom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

2 komentarze

  1. Kermitt dodano 10 lat temu

    Ależ to było dzielne !!! 🙂 Wszedł szefi i powiedział bravvisimo

  2. iksmen dodano 10 lat temu

    jak to?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?