SPIN

Koszykarki przegrały w Swarzędzu

Beata Głozak poniedziałek, 19 grudnia 2011, 02:42 Sport, Wydarzenia

Podopieczne trenerów Arkadiusza Mazurkiewicza i Todora Mollova poniosły trzecią z rzędu porażkę. Wczoraj na wyjeździe przegrały z Liderem Swarzędz 59:71 (12:18; 17:20; 13:14; 17:19). Siedlczanki musiały uznać wyższość gospodyń w każdej z 4 kwart. Najwięcej, bo 20 punktów dla MKK zdobyła rzucająca a zarazem niska skrzydłowa Magdalena Kowalska zaliczając także 2 zbiórki, 1 asystę, 4 faule i 1 stratę. 

14 pkt. dla zespołu w niedzielnym meczu zdobyła Wioletta Wiklak (6 zbiórek i 4 faule). Za nią z taką samą ilością punktów – 7 – uplasowały się Katarzyna Agnieszczak (8 zbiórek, 3 asysty, 2 faule, 1 strata, 2 przechwyty) i Ewelina Skardzińska (8 zbiórek, 1 asysta, 3 faule, 1 strata, 2 przechwyty, 1 blok). Agata Pacuszka do wspólnego konta dodała 6 pkt. (2 zbiórki, 2 faule, 1 strata). Po 2 punkty zdobyły: Kamila Petryka i Katarzyna Ćwiklińska. Zaledwie 1 punkt w spotkaniu zdobyła nasza rozgrywająca Paulina Gajdosz (2 zbiórki, 4 asysty, 4 faule, 3 strata, 2 przechwyty). W drużynie swarzędzkiej najlepiej punktowała Katarzyna Grześczyk (22 pkt, 9 zbiórek, 4 asysty, 2 faule, 4 straty, 2 przechwyty i 2 bloki).

Po dzisiejszym meczu nasze zawodniczki z 17 pkt. zajmują 7 na 9 miejsc w tabeli grupy A wyprzedzając MUKS Kórnik i Lidera Swarzędz.

5 komentarzy

 1. ... dodano 9 lat temu

  3 porażka z rzędu… 7 miejsce w tabeli…. skuteczność tragiczna… brak pomysłu na grę… Przykro już się na to patrzy…

 2. miniStrant dodano 9 lat temu

  Mówiłem do garów, niech się uczą gotować lepiej na tym wyjdą. Ambicja zarządu przerasta umiejętności zespołu lepiej rozwiązać tą drużynę niż dalej łożyć pieniądze pństwowe. Wyniki są mizerne. A do tego dwa zespoły kobiece?

 3. ... dodano 9 lat temu

  z tego co powiedział TRENER Mazurkiewicz wcale nie zapowiada się na poprawę. Mecz z UW łatwy nie będzie, szanse na wygrana są małe, po tym meczu chcą "wzmocnić" skład co spowoduje ze kolejne 3-4 porażki będą tłumaczyć tym ze dziewczyny muszą się zgrać 😀 jak utrzymają się w tej lidze to będzie cud 😀

 4. kibic mkk dodano 9 lat temu

  przypominam ci przedmówco ze w pierwszej rundzie MKK Siedlce zwycieżyło z UW różnicą 20ptk!!!!!!!!!!!!!!!!!! więc jak znasz się troche na sporcie (A SKORO TU PISZESZ TO CHYBA JAKIES POJECIE MASZ CHOCIAZ TO NIC PEWNEGO… 😀 ) szanse na wygraną są duże tylko muszą zagrac tak jak potrafią. dyspozycja dnia jest bardzo ważna. wszyscy trzymamy kciuki dziś o 17.30 za MKK!!! powodzenia dziewczyny i wróćcie z wygraną. kibice bardzo liczą na zwycięstwo!!!!!!!

 5. kibic mkk dodano 9 lat temu

  dziewczyny czekamy na super prezent na święta. WIERNI i ODDANI KIBICE MKK!!!!!!!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?