SPIN

Pożar hali z oponami przy ulicy Zambrowskiej

Beata Głozak poniedziałek, 19 grudnia 2011, 12:19 Siedlce, Wydarzenia

Dzisiaj przed godziną 12. w serwisie opon na ulicy Zambrowskiej wybuch pożar. Na miejsce skierowane zostały 4 pojazdy ratowniczo – gaśnicze. Na szczęście poza drobnymi oparzeniami nikomu nic poważnego się nie stało. Dzięki szybkiej akcji zarówno pracowników jak i strażaków ogień udało się opanować.

– Wiedzieliśmy, że w magazynie jest duża ilość opon więc wysłano aż 4 pojazdy – mówi Adam Dziura, rzecznik siedleckiej straży. – Po przybyciu na miejsce użyto piany gaśniczej aby odizolować magazyn i dzięki temu ogień szybko udało się ugasić – dodaje.

Spaleniu uległa konstrukcja dachu nad częścią warsztatową. Na szczęście żaden z pracowników serwisu nie odniósł poważnych obrażeń.
– Kilku z nich ma drobne oparzenia, bo na warsztacie był akurat samochód bez kół, którego pracownicy wyciągnęli – mówi Dziura.
Jak mówi rzecznik na razie mówić o przyczynach pożaru. Tym zajmować się będą policjanci. Obecnie na miejscu trwa jeszcze dogaszanie oraz zbieranie dowodów.

O zdarzeniu mówi Adam Dziura

[audio:http://www.spin.siedlce.pl/wp-content/uploads/2011/12/pozar_zambrowska.mp3|titles=pozar_zambrowska]

ab/bg

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?