SPIN

z sesji miejskiej: Garbaczewski przekazał listę życzeń prezydentowi

Beata Głozak środa, 28 grudnia 2011, 10:48 Aktualnie, Wydarzenia

Podczas trwającej sesji miejskiej radny Jacek Garbaczewski przekazał listę życzeń dla Siedlec na rok 2012 jaką na portalu społecznościowym na jego prośbę stworzyli siedlczanie.

bg

12 komentarzy

 1. al dodano 10 lat temu

  Co się na tej liście znalazło??

 2. Fred dodano 10 lat temu

  sesja. I o kim znowu spin pisze?

 3. Beata Głozak dodano 10 lat temu

  Do Fred – Drogi Panie – spokojnie było niewiele interpelacji, ale niestety 80 proc. z nich zgłosił tym razem radny Mariusz Dobijański … Niemniej jednak wszystkie interpelacje pojawią się na stronie.
  Z wyrazami szacunku,
  Beata Głozak

 4. X dodano 10 lat temu

  I tak nasi radni mają to czego My chcemy głęboko…
  Liczy się tylko KASA i rączki co się myją wzajemnie….

 5. VV dodano 10 lat temu

  Tak to wygląda jak nie ma "konstruktywnej opozycji". Zazdroszczę Siedlcom i siedlczanom takiej zgody (oby rozwój szedł z nią w parze).

 6. Kierowca dodano 10 lat temu

  Proszę uzupełnić listę życzeń o mały drobiazg, który pomoże kierowcom. Podobno sygnalizacje świetlne w Siedlcach są nowoczasne, sterowane kamerami i przewodami pod asfaltem, które w zależności od intensywności ruchu skracają lub wydłużają palenie się czerwonego i zielonego światła. To się nazywa skrzyżowania z sygnalizacją komodacyjną (lub akomodacyjną) i jest z tego co wiem stosunkowo drogie. Może warto wprowadzić coś, co coraz częściej pojawia się w innych miastach. Sygnalizacja czasu do zmiany światła. Fantastyczna rzecz, jadąc do skrzyżowania kierowca wie czy warto przyspieszyć, czy zwolnić, bo za chwilę zmieni się świato. Koszt chyba niewielki, jak pojedyncza lampa czerwona lub zielona + jakieś sterowanie. W praktyce fantastyczna sprawa. Może warto pomyśleć o tym w "przyjaznym miescie" Siedlce?

 7. janusz dodano 10 lat temu

  a to szczera prawda pani lub panie x.
  szczegolny przypadek to KORDECKI

 8. optymista dodano 10 lat temu

  Moja lista życzeń jest krótka.Chciałbym,aby mądrzy,wykształceni, młodzi ludzie z tego miasta nie musieli wyjeżdżać za chlebem.Jak wszyscy będą mięli pracę,to nikt nie będzie patrzył ile zarabia radny za godzinę swojej konstruktywnej charówki.

 9. Dobry wieczór dodano 10 lat temu

  Tymochowicz to wymyślił? czy sam Pan "wypocił" ten populistyczny pomysł?

 10. fotograf dodano 10 lat temu

  Moje życzenie to przerwać ten chocholi taniec w którym tak wielu uczestniczy.

 11. czy ktos wreszcie jest w stanie powiedzieć jakie dodano 10 lat temu

  jakie życzenia miał Pan Garbaczewski ??? bo jakas dyskusja z kosmosu..miedzy dwoma zainteresowanymi chyba czyli Panem G i panem D…

 12. Kenzi dodano 10 lat temu

  przepraszam ale nie moglem sie pwyrtszomac. Pwalowski "znawca ekonomii" no prosze Was, przeciez go nawet z PKP PLK wyrzucili, popracowal gdzies krotko w prywatnej firmie. I go Prezydent tu wzial, za Dembinskiego (ktory jest teraz przezesem MPK, bo wtedy mial "powazne problemy zdrowotne"). Przeciez to wszytko pis, czy Kudelski czy Dembinski czy Pawlowski. A dodatkowo Pawlowski jest protegowanym "kolejarza" czyli Posla Tchorzeskiego to ten szepna "slowko" el presidente by go wzia do siebie. I tak mamy to co mamy czyli Pawlowskiego. Jak to mowia PKP zawsze razem. A Dembinski no coz 2 razy wrzyciu sie autobusem przejechal (jako pasazer) i juz ma "kompetencje" na bucie prezesem MPK. A ponoc tam sie zle dzieje, bo rozmawialem niedawno z jednym z kierowcow. Generalnie atmosfera w firmie jest "atmowa". Jeszcze troche a podchodza najlepsi kierowcy np. do MZA czy do prywatnych firm transportowych i wtedy bedzie klopot, bo nie bedzie komu jezdzic w MPK.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?