SPIN

POLICJA: Aresztowany za pobicie

Aneta Borkowska wtorek, 10 stycznia 2012, 11:39 Aktualnie, Wydarzenia

Najbliższe trzy miesiące w areszcie tymczasowym spędzi 22 – letni siedlczanin zatrzymany przez interweniujących funkcjonariuszy w związku z pobiciem, do którego doszło na terenie miasta w miniony weekend. Drugi z zatrzymanych sprawców objęty został dozorem policyjnym.

W miniony weekend (6 stycznia) około godz. 22:40 dyżurny siedleckiej komendy został powiadomiony o awanturze pomiędzy grupą mężczyzn, do której doszło przy ul. Brzeskiej w Siedlcach. Na miejsce natychmiast skierowano patrol interwencyjny. Policjanci, którzy dotarli po chwili na miejsce, zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 20 i 22 lat będących pod wpływem alkoholu, którzy wspólnie z innymi czterema nieustalonymi na razie sprawcami pobili dwóch przechodniów. Obecnie pracujący przy tej sprawie funkcjonariusze zmierzają do ustalenia personaliów czterech napastników, którzy zbiegli z miejsca zdarzenia.

Natomiast dwaj zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Jeden z nich objęty został dozorem policyjnym, natomiast wczoraj (9 stycznia) wobec drugiego z zatrzymanych sąd zastosował areszt tymczasowy na najbliższe trzy miesiące. Przestępstwo pobicia zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

nadkom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?