SPIN

Koncert Karnawałowy Kwartetu ALEKSANDRIA

Aneta Borkowska środa, 11 stycznia 2012, 16:13 Kultura, Wydarzenia

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na karnawałowy koncert w wykonaniu Kwartetu Smyczkowego Aleksandria, który odbędzie się w Sali Białej 15 stycznia o godz. 17.

Kwartet Smyczkowy „Aleksandria” powstał w 2008 roku, tworzy go czwórka muzyków: Danuta Feruś-Żurek – I skrzypce, Alicja Żurek – II skrzypce, Piotr Grabowicz – altówka, Edyta Koć – wiolonczela.

To jedyny taki kwartet w naszym mieście, który w ostatnich latach, wypracował sobie własny wizerunek. Kwartet smyczkowy przestał być kojarzony z zespołem, który z akademicką powagą wykonuje tylko utwory muzyki klasycznej, choć muzycy przywiązują do klasycznego repertuaru wielką wagę i nigdy z niego nie rezygnują. Jednak główny nacisk „Aleksandria”  kładzie na to, by podejście do muzycznej materii było żywe i twórcze, a spektrum działań szersze, niż ma to miejsce w przypadku innych tego typu zespołów. Dlatego też, muzycy często tworzą niezapomniane programy koncertowe. Z ich udziałem powstają również wspaniałe koncerty plenerowe takie jak – „Koncert Promenadowy”.

WSTĘP WOLNY 

źródło: MOK

15 komentarzy

 1. WSTĘP WOLNY dodano 11 lat temu

  Szybko nie można wejść?

 2. złośliwy jak zawsze dodano 11 lat temu

  Pan Panie Marian, bo po złośliwości i czepialstwie wnoszę że mam rację możesz wejść nawet na czterech 😀 – może wtedy będziesz bardziej znośny dla ogółu hehehehe.

 3. No no dodano 11 lat temu

  "dzielenie" się wiedzą na temat autorów postów chyba chluby portalowi nie przyniesie. Postaram się o to.

  Pomijając powyższe gdzie tu złośliwości i czepialstwo widzisz.

 4. Oczekuję dodano 11 lat temu

  od autora postu "złośliwy jak zawsze," przeprosin, jak nie tu, to tam gdzie mogę "wejść nawet na czterech".

 5. No chyba się przeprowadzę z Łodzi dodano 11 lat temu

  widzę że u Was i kultura i obycie i miasto przyjazne tylko po co to ujawnianie danych ???.

 6. Beata Głozak dodano 11 lat temu

  Do "No no" – drogi internauto my nie mamy informacji kto jest autorem naszych postów. Często pojawiają się tego typu komentarze, w których jedni forumowicze piszą po "przypuszczalnym" nazwisku lub imieniu do drugich – tego uniknąć nie możemy – mało tego – nie mamy nawet gwarancji że sami forumowicze nie piszą dwóch różnych postów tylko po to, żeby zwrócić na siebie lub na jakiś temat uwagę.

 7. Skoro nie kryjemy danych przedstawię się dodano 11 lat temu

  nazywam się Sylwester Świątczak 34lata mam ładny profil na Facebooku mieszkam w Łodzi i chyba zostanę u siebie bo tutaj jakoś mocno prowincją i ignorantami wieje.
  Pozdrawiam

 8. ???? dodano 11 lat temu

  " nie jestem "drogi"

  "nie mamy nawet gwarancji że sami forumowicze nie piszą dwóch różnych postów tylko po to, żeby zwrócić na siebie lub na jakiś temat uwagę."

  Więc proszę zerknąć na IP.

  Poroszę też przedstawić papiery z sądu lub od prokuratora uprawniające do identyfikacji autora postu.

 9. Beata Głozak dodano 11 lat temu

  Do "?????" – jeżeli ma Pan/Pani życzenie – proszę zadzwonić pod nr telefonu podane w zakładce "kontakt" w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości – prowadzenie takiej dyskusji na stronie portalu jest naszym zdaniem niepoważne.

  Z wyrazami szacunku,
  Beata Głozak

 10. ???? dodano 11 lat temu

  To ja mam dzwonić i wyjaśniać?
  A na czyjej stronie rozszyfrowyje się autora postu.
  Postu, który nikomu i niczemu nie ubliżył.
  "Niepoważne" jest uprawianie takiego procederu jaki tu zaistniał.
  Wiele jednak daje do myślenia innym umieszczającym na tej stronie swoje komentarze.

 11. Beata Głozak dodano 11 lat temu

  "?????" – piszę do Pana/Pani po raz ostatni – i wyjaśniam, że my nie możemy się z Panem/Panią skontaktować, bo nie wiemy kim Pan/Pani jest. Wiemy, że ktoś napisał "Panie Marian" a Pan/Pani zareagował/a tak jak można przeczytać, ale czy to jest Pana/Pani imię, pseudonim artystyczny – tego nie wiem. Nie widzę też powodu, dla którego miałabym dzwonić do kilku tysięcy Marianów (zakładając, że jest to imię) z regionu i pytać czy któryś z nich to ten z naszych komentarzy.

 12. ???? dodano 11 lat temu

  Jeśli udajecie / udajesz niewiedzącą o co chodzi, więc naprowadzę.
  Bardzo trudno jest trafić w TOTO i jeszcze trudniej trafić w imię autora
  z 77000 mieszkańców miasta, który napisał tak obraźliwy post jak ten "Szybko nie można wejść?".
  Jest tyko jedno wyjaśnienie i ja je znam.
  Jeśli się nie domyślacie o co chodzi, nie będę tego wyjaśniał.
  Jeśli nie doczekam się przeprosin (tam o 17.00 byłem) do godz. 24.00
  odnośnie zaistniałej sytuacji, tu w komentarzach, będę robił swoje.

 13. Beata Głozak dodano 11 lat temu

  "????" – jak już napisałam nie jesteśmy w stanie zweryfikować autorów postów. Wyjaśniłam to i zaproponowałam kontakt z red. Nie skorzystałeś z takiej możliwości – zatem wydaje mi się, że nie jesteś po prostu osobą, której rzekomo dane zostały ujawnione a co za tym idzie śmiem twierdzić, że jesteś tzw. trollem internetowym, próbującym psuć nam opinię zatem możliwość dodawania komentarzy przez Ciebie zostanie zablokowana.

  Z wyrazami szacunku,
  Beata Głozak

 14. Sylwester Świątczak dodano 11 lat temu

  Może nie powinienem ale dotarłem tu po info o koncercie w Siedlcach.Co mnie zastanawia…mimo iż jestem po alkoholu jako tako myślę chyba.
  Otóż zastanawia mnie podejście.Podejście administratora.Mamy 21 wiek i znalezienie IP to dla 6 latka masełko z chlebkiem.Zakładam że portal o mieście Siedlce nie zatrudnia matołów do kontaktu z użytkownikami i obsługi for internetowych.Skoro (i pewnie tak jest) moje założenia są słuszne dlaczego?,why? und warum? wali Pani po imieniu osobie wypowiadającej się na forum internetowym mimo że tego imienia nie podała?.Odpowiedź jest tylko jedna.Znacie Państwo użytkownika.Dziwne….

 15. może coś z tym czas zrobić dodano 11 lat temu

  baaardzo słabe są wpisy tego obrażonego Pana
  i sam zaczął na dodatek
  ale po co?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?